Avatar uživatele
Wyruz

Proč si jako kluk rozumím s holkama víc než s kluky?

Mám dotaz. Konkrétně se to týká kluků v mojí nové třídě. Tak jak jsem byl vždy stydlivý před holkama, teď je zvládnu bez ostychu oslovit,seznámit se, kecat. Když si s ní povídám, je vše v pohodě ale jakmile se do konverzace zapojí jakýkoliv kluk, začnu byt podivně neklidný a to ten kluk třeba nemusí být zlý nebo něco blbého říct, ani mě nijak jeho přítomnost ne otravuje, ale prostě se cítím tak nějak, že nevím co mu říct. Proč tomu tak je a jak tomu předejít?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, Anikitos před 2038 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No jo tak se to se asi dostáváš do puberty. Tvé tělo už zajímá více jiné pohlaví a ostatní kluky asi vnímáš podvědomě jako konkurenci. Hodně kluků i dospělých mužů to tak má. Stejně jako ti dospívající holka zase řekne, že si víc rozumí s klukama a má raději jejich společnost. (znám takové případy) Bud za to spíše rád, v budoucnu se ti to ještě vyplatí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Třeba začínáš být gay? 😁 ne dělám si srandu 😁

Ale jak píše Arciuber, je to strach z konkurence, kup si drahou voňavku ať to holka pořádně cítí, před tou neodolá žádná holka, a co je lepší, když bude přitulená k tobě – to ať se s ním pak klidně baví ne ? 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Romainos

Začni si trochu víc věřit :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek