Monča.R.E.T.

prosím můžete mi to někdo vysvětlit ?já to nepochopila co tim myslí…

kámoška:čau
já:ahoj
kámoška:čau jako v poho?
já:jo proč?
kámoška:protože si ****** ***** **** *****

Doplňuji:
takže jsem jí urazila tím že jsem jí řekla ahoj?:DDDDDDD

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj, Mončo. Tak hezky, jako ses zeptala nás na Odpovědích.cz, se zkus zeptat přímo dotyčné kamarádky, co tím vlastně myslí.
Podle toho, jak se v poslední době k sobě chovají lidé (viz zdejší hvězdy), bych si přestala lámat hlavu v okamžiku, kdy bych slyšela první výtku, výčitku nebo něco podobného. Lézt do hlavy se lidem nedá, takže pokud „kamarádce“ něco na Tobě vadí, měla by Ti to otevřeně říci. Jestliže to neudělala, zřejmě to dobrá kamarádka nebude.
Pokud chápu správně vyhvězdičkovaný text, není to kamarádka ani špatná.

Další odpovědi
venkovan

kámoška "Protože si šikovná holka a dobrá kámoška ". – je to správně?

david22

Moc to nedává logiku.

Možná jsi ji něčím nechtic naštvala a nevíš čím. Zkus to z ní dostat. Pokud ne, už bych se tím příliš netrápil.

meTTax

Dobrý den,

Myslím, že by nemělo význam to překládat, protože by to bylo tak vůlgární, že by se to ihned smazalo. Očividně Vás ta osoba příliš v lásce nemá, nebo jste jí nečím naštvala. Vše se dá řešit asertivně.

Zůstávám s pozdravem.

iceT

Ty hvězdičky v kamarádčině odpovědi jsou důležité,protože si myslím,že ti sdělila nějakou informaci(chápu,že není zveřejněná) a proto si myslím,že ti na tvůj pozdrav odpověděla otázkou „jako v poho“?,protože si mohla myslet,že jsi na ni naštvaná a tou otázkou v pozdravu mohla kontrolovat,zda naštvaná jsi nebo nejsi.
Mě to tak připadá,jako její údiv nad tím,že ji zdravíš.

Lukasy

Něco jsi ji udělala nebo ji někdo něco nakecal.
Nebo někdo psal za ni.
Nejlepší zpusob jak to zjistit je se ji zeptat.