Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

prosím můžete mi to někdo vysvětlit ?já to nepochopila co tim myslí…

kámoška:čau
já:ahoj
kámoška:čau jako v poho?
já:jo proč?
kámoška:protože si ****** ***** **** *****

Doplňuji:
takže jsem jí urazila tím že jsem jí řekla ahoj?:DDDDDDD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym, david22 před 4263 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ahoj, Mončo. Tak hezky, jako ses zeptala nás na Odpovědích.cz, se zkus zeptat přímo dotyčné kamarádky, co tím vlastně myslí.
Podle toho, jak se v poslední době k sobě chovají lidé (viz zdejší hvězdy), bych si přestala lámat hlavu v okamžiku, kdy bych slyšela první výtku, výčitku nebo něco podobného. Lézt do hlavy se lidem nedá, takže pokud „kamarádce“ něco na Tobě vadí, měla by Ti to otevřeně říci. Jestliže to neudělala, zřejmě to dobrá kamarádka nebude.
Pokud chápu správně vyhvězdičkovaný text, není to kamarádka ani špatná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

kámoška "Protože si šikovná holka a dobrá kámoška ". – je to správně?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
david22

Moc to nedává logiku.

Možná jsi ji něčím nechtic naštvala a nevíš čím. Zkus to z ní dostat. Pokud ne, už bych se tím příliš netrápil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
meTTax

Dobrý den,

Myslím, že by nemělo význam to překládat, protože by to bylo tak vůlgární, že by se to ihned smazalo. Očividně Vás ta osoba příliš v lásce nemá, nebo jste jí nečím naštvala. Vše se dá řešit asertivně.

Zůstávám s pozdravem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ty hvězdičky v kamarádčině odpovědi jsou důležité,protože si myslím,že ti sdělila nějakou informaci(chápu,že není zveřejněná) a proto si myslím,že ti na tvůj pozdrav odpověděla otázkou „jako v poho“?,protože si mohla myslet,že jsi na ni naštvaná a tou otázkou v pozdravu mohla kontrolovat,zda naštvaná jsi nebo nejsi.
Mě to tak připadá,jako její údiv nad tím,že ji zdravíš.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Něco jsi ji udělala nebo ji někdo něco nakecal.
Nebo někdo psal za ni.
Nejlepší zpusob jak to zjistit je se ji zeptat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek