Avatar uživatele
Cesnek

Mám tu jednu zajímavou na holky…

Co hrajete na PC?? ((pouze holky))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Sky před 4212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sky

Jako malá jsem samozřejmě hrála simíky, zoo tycon a podobně ale později wowko (World of Warcraft), Counter Strike1.6 a mít víc času, hrozně ráda bych zkusila Mafii, Assassins Creed, Battlefield… Her co bych chtěla hrát a zajímají mě je spousta, ale času je málo. Navíc to tě to tak trochu odřízne od společnosti, sedět doma u počítače… závisloust na wowku mi stačila :D Ale tak možná někdy, uvidím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
773038948

need for speed ,a hrala jsem taky counter strike

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Happy Wheels, Amnesia, Ghost Master, erotické hry :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Nejvíc mě ovlivnilo určitě wowko. Bohužel (nebo spíš bohudík – čeká mě maturita) ho teď hrát nemůžu, protože mi nějak nejdou spustit soubory .exe (mám ubuntu). Pak miluju hry od Ubi Softu – Rayman 2 a 3, Tonic Trouble, Evil Twin, Beyond Good & Evil, poté samozřejmě Tomb Raider, Mafie (na dvojce je dobrá jedině hudba a atmosféra), Abe, Dragon Age, Harry Potter, The Sims 2, Need for Speed 2, nějaký onlajnovky a na víc si asi už nevzpomenu, uf :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Hodně holek se tu ptá jak cracknout, což je nezákonné hru SimCity

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marijakes

Už nejsem holka, tak nic a na nic si nehraju. Vlastně si hraju s obrázkama a fotkama. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

kromě strategií a simáků asi všechno..nejraděj auta (s volantem), „hopsačky“ a logické…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Když už, tak klasiku – Tomb raider, Medal od honour, Need for speed, MediEvil, Syberia a líbila se mi i Longest journey.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
auluk

simíky :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shuffle

TheSims 3 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BenaDrky

Já hrála jen brutální a bojové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KLADÍVKO

Nechápu proč skoro všechny holky hráli nebo hrajou Sims, ale mě to fakt nebere nejradši mám skákačky :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Daduš

Já hraju nejradši Drakensang online :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek