Cesnek

Mám tu jednu zajímavou na holky…

Co hrajete na PC?? ((pouze holky))

Nejlepší odpověď
Sky

Jako malá jsem samozřejmě hrála simíky, zoo tycon a podobně ale později wowko (World of Warcraft), Counter Strike1.6 a mít víc času, hrozně ráda bych zkusila Mafii, Assassins Creed, Battlefield… Her co bych chtěla hrát a zajímají mě je spousta, ale času je málo. Navíc to tě to tak trochu odřízne od společnosti, sedět doma u počítače… závisloust na wowku mi stačila :D Ale tak možná někdy, uvidím.

Další odpovědi

need for speed ,a hrala jsem taky counter strike

anonym

Happy Wheels, Amnesia, Ghost Master, erotické hry :D

RyuzakiKate

Nejvíc mě ovlivnilo určitě wowko. Bohužel (nebo spíš bohudík – čeká mě maturita) ho teď hrát nemůžu, protože mi nějak nejdou spustit soubory .exe (mám ubuntu). Pak miluju hry od Ubi Softu – Rayman 2 a 3, Tonic Trouble, Evil Twin, Beyond Good & Evil, poté samozřejmě Tomb Raider, Mafie (na dvojce je dobrá jedině hudba a atmosféra), Abe, Dragon Age, Harry Potter, The Sims 2, Need for Speed 2, nějaký onlajnovky a na víc si asi už nevzpomenu, uf :)

Michal Kole

Hodně holek se tu ptá jak cracknout, což je nezákonné hru SimCity

marijakes

Už nejsem holka, tak nic a na nic si nehraju. Vlastně si hraju s obrázkama a fotkama. 🙂

Funna

kromě strategií a simáků asi všechno..nejraděj auta (s volantem), „hopsačky“ a logické…

Damiana

Když už, tak klasiku – Tomb raider, Medal od honour, Need for speed, MediEvil, Syberia a líbila se mi i Longest journey.

auluk

simíky :D

Shuffle

TheSims 3 🙂

BenaDrky

Já hrála jen brutální a bojové.

KLADÍVKO

Nechápu proč skoro všechny holky hráli nebo hrajou Sims, ale mě to fakt nebere nejradši mám skákačky :)

Daduš

Já hraju nejradši Drakensang online :)