jirka21kufr

Jedeme se školou do Prahy vlakem. Můžu uplatnit nějakou slevu?

Ahoj,
Jedeme se školou do Prahy. Nemám studentskou průkazku na vlak ani jinou slevu. Ještě mi nebylo 18. Mám platit plné jízdné? Jízdenka stojí 180 Kč tam a zpět.
Na stránkách českých drah je napsáno, že do 18 let je sleva pro studenty 50%.
Mohu říct u pokladny, že mi ještě nebylo 18, nebo musím mít studentskou průkazku?

Nejlepší odpověď
briketka10

můžete použít tzv. skupinovou jízdenku a k ní i zpáteční :
http://www.cd­.cz/vnitrostat­ni-cestovani/jiz­denka/jizdne-a-slevy/-3613/

Další odpovědi
anonym

Pokud jedete se školou,tak budete mít určitě hromadnou slevu,když vás pojede takový hafo.

gecco

Stačí ti průkaz totožnosti…
Ale – vy nebudete mít hromadnou jízdenku??