talka

Je znám přibližný počet účastníků na serveru odpovedi.cz?

Třeba aspoň řádově.

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud nekecá ´řebříček´, je celkový počet za historii zaregistrovaných (včetně duplicit a už deaktivovaných nicků) 63.138…
Ovšem aktivních jsou, odhaduju, řádově desítky…
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Podle žebříčku, kde je 12 uživatelů a na poslední 5262. stránce jich je 9, to je:
12×5261+9=63.141 u­živatelů

anonym

  • jeden debil, ale já to nejsem. Sorry!

Klaproth

Aktivních (za posledních 30 dní alespoň jedna odpověď) je cca 340.

bolak

Teď aktuálně 63 tisíc dvě stě něco.. , když přibyde nová otázka od neznámýho uživatele, stačí si kliknout na jeho profil a z adresy nahoře se dozvíš číslo uživatele.

Třeba ty seš uživatel č. 50891 a uživatel č.1 jsou logicky Odpovedi.cz >> http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/1

gecco

Sááákra, Raibeku, máš pravdu – já blbě spočetl poslední stránku…
:-O
Óóóóstuda…
😉