peterd108

Je životní úroveň vyšší v USA nebo Německu?

Kde si lidé žijí lépe, mají více financí a větší majetek? Je pro Čecha v dnešní době emigrovat do Německa nebo USA?
PS:Ušel Ventil, můj táta pochází z Afriky takže opaleny jsem

Odpovědi
Ušel ventil

Kde si lidé žijí lépe, mají více financí a větší majetek ????
To je uplně jedno kdo má kde jaký majetek , nikdo ti nic zadarmo nedá , to bys musel být v Německu aspoň trochu opálený abys dostal dávky zadarmo .
Životní úroveň šla za poslední dva roky v Německu kvůli migantům dolů,
graf z roku 2016 je v porovnání USA – Německo ve prospěch USA.

https://roklen24­.cz/a/iiq5J/cr-dosahuje-jen-tretinove-zivotni-urovne-nemecka-ci-usa

Tak to máš dobré že jsi víc opálený , ztratíš OP a pas a dávky se v Německu jen pohrnou , akorát mi k tomu nekoresponduje v tvém profilu tvůj obrázek blonďáka.

Irisa

Vezmeme-li HDP na hlavu, je na tom lépe Amerika (google HDP USA a HDP Německo), ale to je jenom hrubá statistika a záleží na schopnostech a možnostech jednotlivce, kolik na sebe dokáže vydělat. Nezáleží ani na tom, jak dobře umíte nadávat na imigranty ;)-

df

Vím, že někteří Němci se stěhují k švýcarským hranicím a dojíždí tam pracovat. Takže to tam už neni jak bejvávalo.