zjentek

Je ze strany Petra Fialy (ODS) vhodné zcela zrušit mezivládní jednání se slovenským kabinetem Roberta Fica?

Důvodem má býti Rusko, tedy vše okolo současné Rusi.

(My jsme to takto měli u nás v rodině, v té původní, kde jsem byl za dítě. Když rodiče měli názor a já jiný, docela odlišný, zrušili mně veškerá společná jednání. Děkuju.)

Nejlepší odpověď
led

Z politického (ale aj ekonomického) pohľadu je nevhodné tresnúť dverami pri rozdielnych názoroch na súčasnú politickú (aj ekonomickú a vojenskú) situáciu vo Východnej Európe.
Politika, to je skupinový (prinajmenšom párový) tanec na ľade, kde musí byť súhra. Kto neberie do úvahy ľad a partnera/partnerku, ľahko padne.
Jednoducho, politicky skončí na ľade.

Další odpovědi
Drap

Takovéto věci považuji za silně nevhodné od kohokoli.

elkon

Myslím, že tě to nemusí zajímat. Jestli ten „kazisvět“ něco dělá, nebo ne, stejně s tím nic nenaděláš. Tak proč se tím zatěžovat. Jsou příjemnější věci.

aliendrone

To máš těžké, protože můj slovník vulgarismů (ač přebohatý) neobsahuje dostatečně vhodné termíny k subjektu Petr Fiala (obecně CELÉ pětidemolice). 😮

Ale co už, v této zemi se vyskytly všelijaké kreatury. Třeba CHROCHTY CHROCHT pašík Vašík – přesto STÁLE EXISTUJEME! 😮 A to je DOBRÁ ZPRÁVA. 😉

plebs

Podle mého je zapotřebí ještě obnovit hraniční kontroly se SR, poněvadž Slovenská elita navrhuje na UA jednat o míru kdežto naše dáma navrhuje " já chci porazit Rusko ".

led

„Já zasa chci ulovit Moby-Dicka!“
Pre neznalých ide o príbeh „Biela veľryba“ od Hermana Melvilla (1851)
Myslím, že moja túžba je ľahšie splniteľná než navrhnutý cieľ vašej dámy

zjentek

Led, ještě že ste vysvetlila pre neznalých! Bo já jak zprvu viděl teho Dicka s velkým D… 😁😁🤪😬

led

Drap, prakticky naše obidve odpovede povedali to isté, len použitím iného spôsobu vyjadrenia.

Drap

Ano, diplomatické neshody mají v civilizovaném světě pouze jedno řešení. Jednání, jednání a znovu jednání. Tímto způsobem to řeší barbar, neurvalec a nebo pomatenec z hlediská velmi silnějšího hráče. Potom také podobně řeší takové věci děti. Řekls něco co se mi nelíbí, tak já jdu domů a řeknu to mámě. Koho jsme si zkrátka zvolili, tak podle toho se snaží chovat.