Avatar uživatele
zjentek

Je ze strany Petra Fialy (ODS) vhodné zcela zrušit mezivládní jednání se slovenským kabinetem Roberta Fica?

Důvodem má býti Rusko, tedy vše okolo současné Rusi.

(My jsme to takto měli u nás v rodině, v té původní, kde jsem byl za dítě. Když rodiče měli názor a já jiný, docela odlišný, zrušili mně veškerá společná jednání. Děkuju.)

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, Drap, aliendrone před 60 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Z politického (ale aj ekonomického) pohľadu je nevhodné tresnúť dverami pri rozdielnych názoroch na súčasnú politickú (aj ekonomickú a vojenskú) situáciu vo Východnej Európe.
Politika, to je skupinový (prinajmenšom párový) tanec na ľade, kde musí byť súhra. Kto neberie do úvahy ľad a partnera/partnerku, ľahko padne.
Jednoducho, politicky skončí na ľade.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Takovéto věci považuji za silně nevhodné od kohokoli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Myslím, že tě to nemusí zajímat. Jestli ten „kazisvět“ něco dělá, nebo ne, stejně s tím nic nenaděláš. Tak proč se tím zatěžovat. Jsou příjemnější věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

To máš těžké, protože můj slovník vulgarismů (ač přebohatý) neobsahuje dostatečně vhodné termíny k subjektu Petr Fiala (obecně CELÉ pětidemolice). 😮

Ale co už, v této zemi se vyskytly všelijaké kreatury. Třeba CHROCHTY CHROCHT pašík Vašík – přesto STÁLE EXISTUJEME! 😮 A to je DOBRÁ ZPRÁVA. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Podle mého je zapotřebí ještě obnovit hraniční kontroly se SR, poněvadž Slovenská elita navrhuje na UA jednat o míru kdežto naše dáma navrhuje " já chci porazit Rusko ".

Avatar uživatele
led

„Já zasa chci ulovit Moby-Dicka!“
Pre neznalých ide o príbeh „Biela veľryba“ od Hermana Melvilla (1851)
Myslím, že moja túžba je ľahšie splniteľná než navrhnutý cieľ vašej dámy

Avatar uživatele
zjentek

Led, ještě že ste vysvetlila pre neznalých! Bo já jak zprvu viděl teho Dicka s velkým D… 😁😁🤪😬

Avatar uživatele
led

Drap, prakticky naše obidve odpovede povedali to isté, len použitím iného spôsobu vyjadrenia.

Avatar uživatele
Drap

Ano, diplomatické neshody mají v civilizovaném světě pouze jedno řešení. Jednání, jednání a znovu jednání. Tímto způsobem to řeší barbar, neurvalec a nebo pomatenec z hlediská velmi silnějšího hráče. Potom také podobně řeší takové věci děti. Řekls něco co se mi nelíbí, tak já jdu domů a řeknu to mámě. Koho jsme si zkrátka zvolili, tak podle toho se snaží chovat.

Nový příspěvek