Altair-AC

Je zdravý pro morče perník?

Ne brownies ,perník jako cukroví

Nejlepší odpověď
annas

Co vyjímečně jako pamlsek pro potěšení:?

Na broušení zubů poslouží větvička z ovocného stromu nebo vrby, tvrdé pečivo. K chuti přijde morčeti i minerálová nebo solná kostka.

Můžete jin mimořádně dát
Malinký kousek sušenky, oblízat víčko od jogurtu, trošku ovocného džusu, piškot, bonbóny pro morčata (ne všechny jim chutnají).

http://www.kra­lici.cz/morca­ta/pages.asp?f=krme­ni

V anglickém zdroji jsem četla, že morče by nemělo jíst nic kořeněného., tedy ani perník, který je aromatický.. NIc jim nepřinese a může způlsobit potíže..