Avatar uživatele
Kroupič

Je zde někdo kdo pravidelně jezdí do Německa nebo Rakouska ? Nebo v nejbližší době tam bude mít cestu ?

???
Doplňuji:
Má tam někdo služebky např.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4681 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Řekl bych, že tato otázka by patřila spíše na jiné stránky, viz odkaz níže.
Lze tam zadat jak trasu, tak termín anebo si rovnou vybrat z nabídek.
Tady je nás cca 8500, z nichž cestuje jen zlomek, kdežto tam všichni, co cestují a nabízejí místo v autě.

Zdroj: www.spolujizda.eu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Co by jste potreboval. ? -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Také bych jela do Německa, ale kváknou německy bohužel ještě neumím =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Protože už vidím tuhle otázku podruhé,tak ano,jezdíme tam každý týden na nákup.Mám to 10.min.jízdy autem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Jezdí tam můj manžel pracovně do Rakouska co potřebujete vědět?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kroupič

Ale, v naší republice se neprodává tabák do vodní dýmky zn. Starburzz, jelikož licence na prodej je půl mega. A v německu je prý normálně k dotání tak mě napadlo, jestli kdyby tam někdo měl cestu, jestli by se mi po něm nepodíval kde by ho mohli mít :) Je to prý nejkvalitnější tabák světa tak mě prostě zajímá jak chutná navíc cena je super mezi 5–7 Eury což je super :) PS: jsem z Prahy, takže si myslím že kdyby byl někdo z okolí bylo by to ještě lepší :D

před 4680 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

http://www.shishashop-nuernberg.de/e­pages/62964789­.sf/de_DE/?Ob­jectPath=/Shop­s/62964789/Ca­tegories/Tabak/Star­buzz_200g
Divala jsem se vam na Nemecke : tabak starburzz.de a tam to jde objednat jen pres internet. Kde to vas znamy kupuje ? Zjistete a napiste . Muzu vam jej koupit , ale nejsem z Prahy. -iv-

před 4680 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek