Kroupič

Je zde někdo kdo pravidelně jezdí do Německa nebo Rakouska ? Nebo v nejbližší době tam bude mít cestu ?

???
Doplňuji:
Má tam někdo služebky např.

Nejlepší odpověď
anonym

Řekl bych, že tato otázka by patřila spíše na jiné stránky, viz odkaz níže.
Lze tam zadat jak trasu, tak termín anebo si rovnou vybrat z nabídek.
Tady je nás cca 8500, z nichž cestuje jen zlomek, kdežto tam všichni, co cestují a nabízejí místo v autě.

Zdroj: www.spolujizda.eu

Další odpovědi
anonym

Co by jste potreboval. ? -iv-

Berušinka

Také bych jela do Německa, ale kváknou německy bohužel ještě neumím =D

anonym

Protože už vidím tuhle otázku podruhé,tak ano,jezdíme tam každý týden na nákup.Mám to 10.min.jízdy autem.

panenka

Jezdí tam můj manžel pracovně do Rakouska co potřebujete vědět?

Kroupič

Ale, v naší republice se neprodává tabák do vodní dýmky zn. Starburzz, jelikož licence na prodej je půl mega. A v německu je prý normálně k dotání tak mě napadlo, jestli kdyby tam někdo měl cestu, jestli by se mi po něm nepodíval kde by ho mohli mít :) Je to prý nejkvalitnější tabák světa tak mě prostě zajímá jak chutná navíc cena je super mezi 5–7 Eury což je super :) PS: jsem z Prahy, takže si myslím že kdyby byl někdo z okolí bylo by to ještě lepší :D

anonym

http://www.shishashop-nuernberg.de/e­pages/62964789­.sf/de_DE/?Ob­jectPath=/Shop­s/62964789/Ca­tegories/Tabak/Star­buzz_200g
Divala jsem se vam na Nemecke : tabak starburzz.de a tam to jde objednat jen pres internet. Kde to vas znamy kupuje ? Zjistete a napiste . Muzu vam jej koupit , ale nejsem z Prahy. -iv-