Je zde nějaký uživatel, který běžně odpovídá na otázky, ale sám se ještě nikdy na nic nezeptal?

Nejlepší odpověď
Löwe

Tuším, že jáára. Ale bude jich víc..

Další odpovědi
bolak

Možná já, teď nevím, budu se muset podívat jestli už jsem se někdy na něco zeptal..

setapouch

Jeden tu byl (teď je tu jeho reinkarnace). A když se konečně zeptal, byl to takový šok, že jsem málem spadl ze židle :)

O nikom nebím, ale proto, že to nesleduju.

ReHu

O tom nevím, ale vím o uživateli, který se jen ptá a ani jednou neodpověděl.

annas

Nechápu, proč jste stejnou otázku vložl znova. Nahlásila jsem ji adminovi.

Tuto otázku můžee ddoplnit a posune se nahoru. Je zbytečné zakládat stejnou otázku znova.

setapouch

Možná to chce víc myslet a míň mazat. Ta druhá otázka byla položena obráceně (ptá se, neodpovídá). Pamatuju si ji, nejprve jsem myslel, že je duplicitní, ale na rozdíl od mazala jsem schopný se podívat pozorně.

bolak

annas: třeba ji jenom zálohoval, kdyby se jedna ztratila..

briketka10

bolaku co já Tě znám, tak se ptáš i odpovídáš,
ale co na tom, když i ta Diskuze zmizí viď 😁

jáára

Bude pršet? moc to nevypadá…

annas

Vždyť je to otázka životně důležitá. 🙂

anonym

😁