Anonym 12345

Je za stávající situace povoleno jet do přírody ve třech až pěti lidech?

Koronavirové opatření

Odpovědi
Drap

Ano, pokud bydlí všichni ve společné domácnosti. Jinak to nejde!

Mc Merkurion

… roušky, rozestupy >>> ale je vhodnější do přírody JÍT, času je na to dost … jo, ale osobně doporučuju do přírody zásadně jen ve dvou (jsem IN, s genderově pacifikován >>> je jedno, jak jsou v páru zastoupena pohlaví a zvířátka, jsme furry) …

cukrar

Ano, je to možné, jako když jedete v autobuse, vlakem, letadlem i autem.