terry

Je YMAIL.COM v češtině? Lze to nějak nastavit? Díky.

Nejlepší odpověď
Terryle

Ahojda, Ymail v češtině nastavit nejde, Yahoo není na rozdíl od Googlu lokalizované pro ČR. Já ho používám taky a povedlo se mi z něj aspoň vymlátit nastavení pro Británii, takže se mi aspoň zobrazuje datum mailů po evropsku – den.měsíc.rok, ne po americku měsíc.den.rok. Na to jsem si fakt zvyknout nemohla.
Možná se za pár let dočkáme :) Ale kdyby ne, tak neboj, těch pár slovíček anglicky za pár dní pochytíš… a kdybys potřebovala něco konkrétního třeba z nastavení, hoď sem dotaz :)