Malvína

Je vzduchová bublina v krytu na telefon v pořádku?

Mám už druhý kryt na telefon, ve kterým plavou různý blbosti 🙂 Je tam voda. Oba byly po zakoupení v pořádku, žádná bublina tam nebyla. Postupně se vytvořila. Obaly prasklé nejsou, nic nevytéká. S telefonem zacházím celkově dost opatrně. Čím to může být, že se jednou ukáže, potom zase zmizí…?

Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Takový kryt jsem sice ještě neviděl, ale zřejmě tam nějaká mikroskopická netěsnost bude. Když se kryt ochladí, voda v něm zmenší objem a nějaký ten miliprd vzduchu si přisaje. V teplejším prostředí naopak. Já bych to pro jistotu reklamoval, z mikro se může udělat makro.

Další odpovědi
aliendrone

Nwm přesně vocogo. Totiž viděl jsem kryty, ve kterých mezi vrstvami plavaly růžové či jinak barevné třpytky (prostě holčičárna) nebo různěbarevné nemísící se kapaliny. Nejde o něco na ten způsob? ;) :)

anonym

Ahoj Malvína, měl jsem podobný problém od výroby žádná nebo malá bublinka a časem se všechna ta voda odpařila. Nikde nic neteklo ani žádná prasklina. Asi tam nějaké mikroskopické vady budou.

SuzanKa

Hele, já teda nevím, ale ono asi taky záleží na kvalitě krytu. Jako pokud máš kryt za desítky korun, tak bych asi bublinu neřešila. A pokud máš lepší telefon, tak bych nekupovala kryt za desítky… Zkus si koupit kvalitní kryt a určitě nebudeš řešit tyto problémy https://www.mo­bilpouzdra.cz

Pajka.111

Jojo, tak s tím souhlasím. Hele, nekoupila sis na mobilpouzdra i tvrzené sklo na mobil? Mě se moc líbí ty 3MK skla. Nemáš s nimi zkušenost? Jak jsou kvalitní?

SuzanKa

Já mám taky to tvrzené 3MK sklo a super. Mám ho delší dobu a zatím jsem s ním maximálně spokojená. Ony to jsou totiž fakt kvalitní skla, žádný čísnký šmejdy. Take pokud hledáš fakt kvalitu a jistotu, že mobil budeš mít v pořádku, pak si to 3MK sklo z mobilpouzdra.cz určitě kup.

Pajka.111

Jo? Už jsi měla nějaký exces s mobilem? A sklo vydrželo?

GabulkaA

No, holky, kdybych vám měla vykládat, co já jsem s mobilem už zažila… no… :D Prostě kvalitní sklo a kryt je základ :D

SuzanKa

Hele, kdybych ti měla vyprávět, jak jsem na tom já a mobil… No, shrnu to tak, že jsem ráda, že mám tak odolné sklo :D A ty už sis ho koupila?

XenieRo

Jojo, manžel mi ho koupil. A koupil i to sklo na foťák https://www.mo­bilpouzdra.cz/Hy­bridni-sklo-3MK-na-zadni-fotoaparat-XIAOMI-Mi-10T-Lite-sada-4ks-d21067.htm. Je to potřeba. Vše je chráněno a třeba na foťáku to není vůbec poznat.

Malvína

Aliendrone – jde! Myslíš si to dobře. 🙂