Avatar uživatele
Malvína

Je vzduchová bublina v krytu na telefon v pořádku?

Mám už druhý kryt na telefon, ve kterým plavou různý blbosti 🙂 Je tam voda. Oba byly po zakoupení v pořádku, žádná bublina tam nebyla. Postupně se vytvořila. Obaly prasklé nejsou, nic nevytéká. S telefonem zacházím celkově dost opatrně. Čím to může být, že se jednou ukáže, potom zase zmizí…?

Děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nassin před 1417 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Takový kryt jsem sice ještě neviděl, ale zřejmě tam nějaká mikroskopická netěsnost bude. Když se kryt ochladí, voda v něm zmenší objem a nějaký ten miliprd vzduchu si přisaje. V teplejším prostředí naopak. Já bych to pro jistotu reklamoval, z mikro se může udělat makro.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Nwm přesně vocogo. Totiž viděl jsem kryty, ve kterých mezi vrstvami plavaly růžové či jinak barevné třpytky (prostě holčičárna) nebo různěbarevné nemísící se kapaliny. Nejde o něco na ten způsob? ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ahoj Malvína, měl jsem podobný problém od výroby žádná nebo malá bublinka a časem se všechna ta voda odpařila. Nikde nic neteklo ani žádná prasklina. Asi tam nějaké mikroskopické vady budou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Hele, já teda nevím, ale ono asi taky záleží na kvalitě krytu. Jako pokud máš kryt za desítky korun, tak bych asi bublinu neřešila. A pokud máš lepší telefon, tak bych nekupovala kryt za desítky… Zkus si koupit kvalitní kryt a určitě nebudeš řešit tyto problémy https://www.mo­bilpouzdra.cz

před 1263 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jojo, tak s tím souhlasím. Hele, nekoupila sis na mobilpouzdra i tvrzené sklo na mobil? Mě se moc líbí ty 3MK skla. Nemáš s nimi zkušenost? Jak jsou kvalitní?

před 1244 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Já mám taky to tvrzené 3MK sklo a super. Mám ho delší dobu a zatím jsem s ním maximálně spokojená. Ony to jsou totiž fakt kvalitní skla, žádný čísnký šmejdy. Take pokud hledáš fakt kvalitu a jistotu, že mobil budeš mít v pořádku, pak si to 3MK sklo z mobilpouzdra.cz určitě kup.

před 1209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jo? Už jsi měla nějaký exces s mobilem? A sklo vydrželo?

před 1192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

No, holky, kdybych vám měla vykládat, co já jsem s mobilem už zažila… no… :D Prostě kvalitní sklo a kryt je základ :D

před 1136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Hele, kdybych ti měla vyprávět, jak jsem na tom já a mobil… No, shrnu to tak, že jsem ráda, že mám tak odolné sklo :D A ty už sis ho koupila?

před 1164 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jojo, manžel mi ho koupil. A koupil i to sklo na foťák https://www.mo­bilpouzdra.cz/Hy­bridni-sklo-3MK-na-zadni-fotoaparat-XIAOMI-Mi-10T-Lite-sada-4ks-d21067.htm. Je to potřeba. Vše je chráněno a třeba na foťáku to není vůbec poznat.

před 1231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Aliendrone – jde! Myslíš si to dobře. 🙂

před 1417 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek