Eglantine

Je vyhazov Murína opravneny?

Co si myslite o cele teto kauze? Mel by byt Murín odvolan z funkce reditele GIBSu? Opakuje se historie z r. 48, nebo to je naopak jenom hysterie?

Diky za vas nazor.

Odpovědi
Muffz

Myslím si, že je to celé šaškárna. Začalo to už u Vondráčka. Co to je za princip demokracie a co to je za logiku někoho ve sněmovně zvolit do funkce a ihned po zvolení začít lynč na jeho osobu? Navíc v životě neudělal nic špatného, plnil své pracovní povinnosti. Jednoznačně měl být ve vedení GIBSu on a šmitec.
Jeho lynč měl logiku stejnou jako když teď dělá někdo vyhazovače na fotbale, při ochraně slušných fanoušků zmlátí pár hooligans, kteří po něm budou házet kameny a sedačky a za 20 let ho nezvolí jako vedoucího policejního sboru, protože kdysi chránil a plnil svou pracovní povinnost. Náš stát je neuvěřitelně na hlavu a s ním ti idioti, co při každém přečtení slova komunistický přestanou přemýšlet a jsou ihned proti.

Ať se teď zvolí kdokoliv, tak nebude mít jistotu, že ve funkci vydrží celý týden, protože ODS, TOP09 a ČSSD budou podkopávat nohy komukoliv, jen aby měli potěšení z cizího neštěstí. A za měsíc zase řeknou „Oni nebyli schopni tam někoho dosadit, Babiš je neschopný…“