Je vhodný CCleaner nebo jaký jiný program používáte k údržbě počítače?

Chápu, že ve Windows je třeba jednou za čas „provést úklid“, tj. vymazat nepotřebné údaje a optimalizovat jejich chod. Slyšel jsem, že slušné výsledky má program CCleaner. Můžete to potvrdit, případně napsat vaše zkušenosti s jinými programy?

Odpovědi
Ejmin

Já osobně CCleaner používám a jsem s ním naprosto spokojený. Můžu ho doporučit. Ale taky nezapomínejte na defragmentaci apod.

Jivinho

Defragmentace je na 1000 % nutná, nebo když ji neuděláte, Vaše PC bude pomalejší a pomalejší…

petmachine

já používám Advanced SystemCare zdá se mi v porovnání s CCleaner kvalitnější a je také zdarma

Dandi

CCleaner je opravdu dobrý.

Lencis

Přikláním se také spíše k Advanced SystemCare, ale je to o zvyku. Hlavní je ten pořádek občas udělat 😉