Je vhodné vyřezat znamínka na léto?

Dobrý den, chci se zeptat, zda je vhodné vyřezat trochu větší škaredší znamínka teď v tomto období. Bohužel jsem byla v zimě dost časově vytížená a nebyl čas a teď bych si ráda znamínka odstranila. Nebo existují nějaké ochranné náplasti, které by je aspoň trochu chránily znamínka přes sluncem? Děkuji
Doplňuji:
Kvůli estetice to opravdu nedělám, nejsou zrovna nejpěknější – černé a vystouplé

Nejlepší odpověď
Mirdas

Raději se poraďte s lékařem – specialistou.
Já osobně bych ty znaménka nechal tak jak jsou, neboť si myslím že není opravdu radno se zbavovat znamének na kůži jen kvůli estetice, neboť se může objevit zcela vážnější problém.

Další odpovědi
Alesh

Ne, dělá se to v době, kdy člověk není vystaven sluníčku, tedy zpravidla v zimě. Pokud to uděláš teď, tak to musíš velmi hlídat a velmi chránit před sluncem – krém s velmi vysokým faktorem, zakrývání apod.

Nazdar Bazar

Trošku si protiřečíš, říkáš že kvůli estetice to neděláš a řekneš že nejsou zrovna nejpěknější.

anonym

Nejpěknější – tím myslím, že mám o ně strach a jsou vážně ošklivá – vážná aspoň pro mě!

Noga

Jak píše Mirdas, nech si odstranit jen ty na doporučení lékaře. Černé, vystouplé nemusí ještě znamenat, že jsou nějak potencionálně nebezpečné.