iceT

Je vhodné vkládat sem domácí úkoly

jako otázky a už není vhodné na ně odpovídat?Je správné na domácí úkoly vůbec odpovědět?Je správné říct si o odměnu,pokud za někoho něco odpracuju?

Proč se ptám?Odpovídala jsem na otázku
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/najdi-alespon-dve-vyznamna-jmeno-spojena-s-vyvijem-internetu
a odpověděla jsem A co za to?
a právě mě bylo sděleno,že odpověď byla smazána z důvodu nevhodného obsahu(vulgarity…)
Nechci řešit smazanou odpověď,ta je mi celkem ukradená,ale potom mi poněkud uniká smysl těchhle stránek.....

Nejlepší odpověď
badisko

tak uz se mi stalo neco podobneho .....ikdyz ten dotycny me poslal tam kde slunce nesviti …a nic se nemazalo .....podotykam ze ma odpoved byla kladne hodnocena uzivateli a byla …tak se nestresuj vim ze to nasere,ale stejne jde o hov**…

Další odpovědi
M.

Ne. Maximálně se zeptat JAK to udělat, rozhodně ne si to zde nechat celé vyřešit.

Illines

Uz jsem se take o tom zminila,proste na to nereaguji.Mohli by si zalozit web-pomocna skola ci neco podobneho.

briliant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dom%C3%A1c%C3%AD%20­%C3%BAkoly

tom004

Nějaký ten bod mi v poslední hodince také zmizel. To mě nechává,jako vždy, v pohodě. Ale DÚ otázky, jakkoliv „zabalené“, tady podle mne nemají co dělat. Když dotyčný/ná věnuje čas místo netu učení, má to ve škole „v kapse“. Nehledě na to, že pokud se jim nedostane očekávané odpovědi, umí být ve svých doplněních, někteří, pěkně arogantní. Na DÚ nereaguji.

redy

Tohle bych neřešila kdo chce odpovědět jeho věc.
Jednou je to otázka tak záleží na každým co stím udělá.
Jestli je to vhodný vypracovat za někoho úkol ,to by přece nemusel řešit odpovídající.
Doplatí na to vždycky jen tazatel :p

štamgast

Nechcete doufám odejít? To by byla škoda. Já jsem pro to, aby se do kodexu zapracovala varianta, kdy se dá odpovídat jen naznačením. Např. Jan měl 20 jablek a 2 rozdal, 1 snědl a 5 vyhodil. Kolik jich má? Odpověď: Je to číslo mezi 11 a 13.

mosoj

Ano.