_136

Je vhodné chovat kočku v bytě?

I když podle mého názoru je to nehygienické (výkaly, smrad, chlupy)

Nejlepší odpověď
cochee

Smrdí každé doma chované zvíře, pokud se o něj domácí nepořádně starají, o to více. Smrdět dokáže i zanedbané akvárium.
Jiná věc je, jestli je to vhodné pro tu kočku. No – rozhodně vhodnější než u psa.

Další odpovědi
Drap

Vhodné pro koho? Pro kočku, nebo pro obyvatele bytu? Chovat jakékoli zvíře vždy vyžaduje nějaký kompromis.

Funna

ano, ale záleží na plemenu…
výkaly…vychovaná kočka chodí na kočičí záchod, který když budeš pravidelně čistit nijak zvlášť nesmrdí…
smrad…pes smrdí mnohem víc než kočka, kočka v podstatě voní, protože se neustále čistí
chlupy…chlupy pouští každé doma chované zvíře pokud je má…
samozřejmě pro kočku je značka ideál mít možnost jít ven a vrátit se v čase, který jí vyhovuje, což je obvykle přes noc…ale šlechtěná plemena tohle proběhnutí si po svém revíru až tak neotřebují…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.