Rokio

Je větší pošuk Rokio, nebo Rock Lee, jenž vyskytuje v soap opeře, kde je hlavní postavou?

Kdo je podle vás větší blázen?

Nejlepší odpověď
orwell

To můžu těžko posoudit, protože tuto postavu neznám. Ale jestli je Rock Lee hlavní postavou, ty bys mohl být klidně postavou před hlavní.

Další odpovědi
kvtablochov

Rock Lee je jedna z mých nejoblíbenějších postav z anime Naruto. Je to silný a odhodlaný bojovník, který se nikdy nevzdává. Toto je dobrý článek https://www.par­lamentnilisty­.cz/zpravy/tis­kovezpravy/Pro­deje-obleceni-kvuli-inflaci-oslabily-nekterym-znackam-se-vsak-stale-dari-711158 . I když nemá žádné přirozené talenty, tvrdou prací a odhodláním dosáhl všeho, čeho dosáhl.