_136

Je ve světě nějaký země kde je zakázána nebo neexistující moznost změnit si úředně i operativně pohlaví?

Četl jsem ze skoro každá země má soudnost s lidma co chtějí změnit pohlaví (FtM i MtF) jak úředně tak operativně s možnosti úhrady ze zdravotního pojištění ale jsou snad i země nebo zákon kde je tato moznost zakázána i neexistující nebo zcela vyloučena ze společnosti? Diky za odpovědi

Odpovědi
Pepa25

Seznam zemí (podle stavu k r 2017), kde není legálně možné změnit pohlaví je v odkaze. Vím, že to není odpověď na otázku po chirurgické změně, ale v uvedených zemích se bezpochyby nedělají ani operace …
P.S. IMHO nejde ani tak o soudnost jako spíš respektování faktu, že takoví lidé jsou. Mimochodem jeen z prvních sportovců, který podstoupil změnu pohlaví, byl Čech Zdeněk Koubek (narozený jako Zdena Koubková).

Zdroj: https://www.na­tionalgeograp­hic.com/magazi­ne/2017/01/gen­der-identity-map-where-you-can-change-your-gender-on-legal-documents/

Gonfaloniér

Doufám, že jo. Určitě minimálně KLDR nebo možná Čína. :P
Nenazýval bych to soudností. Je to ústupek vůči přehnaně librální, zdegenerované kultuře. Liberálnost ve všem, za chvíli i vůči vrahům, deviantům, zvrhlíkům, psychopatům.

Mc Merkurion

… Vatikán …

Mr. Marek

Jestli až tak striktně nevím, ale Polsko je dost konzervativní.

kelley

Asi jich bude hodně i na Středním východě. Irák, Irán… Tam je ilegální i jen prostý fakt být homosexuál. Natož změna pohlaví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.