Avatar uživatele
Professional

Je vaše momentální práce náplní oboru, který jste studovali?

Z několika zkušeností vím, že to tak často nebývá. Jak to máte vy?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jirka F před 2145 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
yuko

Nikdy v zivote jsem nepracovala v oboru, ktery jsem studovala.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nie, na dôchodcu nie je žiadna škola ☹.
Ale teraz vážne, viac než polstoročie som pracovala v odbore, ktorý som pôvodne vyštudovala + ďalších niekoľko odborov, po nadobudnutí ďalších odborností, pretože človek sa učí celý život.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Dnes už nepracuju, ale ve své době jsem z většinou maximálně využíval své kvalifikace. Nemá cenu montovat se do oborů, o kterých toho vím málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Bohužel ne,obor který jsem studoval tedy zahradník(s přih­lednutím na můj zdravotní stav.)Se mě dlouhodobě nedaří sehnat práci v tomto oboru dokonce slýchám i posměšky kvůli mému vyučení.Dokonce už se mě ptají jestli bych v zahradničení si nechtěl založit vlastní živnost to jsem,ale zamítl protože člověk co slyší jak je to náročný někdy tak má s podnikání strach.Takže uvažuji o zvyšení kvalifikace ještě na krajináře(na rok 2019–2022)Hledám kde se dá ale většinou řeknou že práce pro mě není vhodná s mým zdravotním postiženým místo se mě podařilo najít asi jenom na 4 dny a přitom se člověk tak snaží.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Dá se říct že asi 6 let jsem si odkroutil v oboru (2 roky po průmce, 4 po výšce) a teď asi 10 let ne úplně mimo, ale spíš se svého oboru jen tak zlehka dotýkám 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Jsem důchodce, tudíž ne. Ale jinak se dá říct, že celý život – od doby studia na škole až do odchodu do důchodu – jsem byla na jednom pracovišti, zažila 2 ředitele.

Dá se říct, že moje délka doby působení ve srovnání s bývalými kolegy je „rekordem “.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Ano.

Mohla to být anketa…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Máš pravdu. Opravdu to bývá zřídka.
Moje současné živobytí byla má maturitní otàzka 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Ani zdaleka.
1/ Vzhledem ke kádrovému škraloupu otce jsem nemohl studovat obor, který mne zajímal.
2/ V době, kdy jsem studoval, ještě neexistoval obor, ve kterém dnes pracuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Tohle už tu bylo:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pracujete-v-oboru-ktery-jste-vystudovali-nebo-se-vyucili
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pracujete-v-oboru-ktery-jste-vystudovali

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek