lerak14

je vám žena nevěrná a pritom máte krásný vztah?

dal jsem otázku že jsem paroháč ale byla smazána administrátorem tak se ptám jinak-dá se žít s ženou která je moc fajn a udělala by pro vás vše přitom má mladého milence?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já bych asi manželovi nevěru netolerovala,aspoň ne teď,,,,nikdy neříkej nikdy!?

Další odpovědi
anonym

pokud stím souhlasí oba tak se tak dá žít,když si žena najde milence má to vždy důvod,at už je nespokojená přímo se soužitím se svým mužem,nebo může být sním štastná,ale v sexu jím to moc neklape

aramah

Asi tak to bude jak napsala Burak.I když to moc nechápu,nebo to dělá z lítostí k muži a nechce ho opustit?

anonym

Vždy bych ji rád uviděl – optikou zaměřovače.

anonym

Řekla bych, že krásný vztah s nevěrnou manželkou může mít celá dědina, kromě dotyčného manžela.

mojitek

No fujjj.Co by to bylo za vztah,jezismarja???

ReHu

Proč by se nadelo.
Záleží na tom, jak moc vám to vadí. Třeba jí něco chybí, co jí dát nemůžete.