Je vám venku nebo doma ZIMA ? Topíte opět doma?

Nejlepší odpověď
anonym

Blázníš?Ruce i nohy mi mrznou!

Další odpovědi
anonym

no jo, topim, zase… už jsem pořádně vygruntovala ten kotel a je to tady zas, už mě ta zima hrozně unavuje a venku je mi tak akorát, chodím do lesa se psem, ale pomalu, on má po operaci tlapky a já taky, takže se víc oblíknu a jdeme, jinak bychom tady zahnili, je hnusně,střídavě prší a hlavně jsem na kopci mezi lomy a profukuje to tady pořádně

suaeda

Zima je v současné době neskutečná. Ale netopíme, tedy správně řečeno teplárna nedodává teplo. Nezbývá než se společně zahřát vně, nebo samostaně vnitřně.

iceT

Jsem dnes omylem sáhla na topení a trochu to hřálo,takže asi zase přitopili,nevím jak jim končí sezóna,ale já mám raději chladněji a vzít si ponožky než být holá a potit se.I v zimě jsem raději,když mě trochu ofukuje,než být navlečená jak cibule.

briketka10

topím celej květen
zmrzla bych :((

Deli

Já dnes byla na farmářských trzích, od 6:30 do 12:30 h, dokonce svítilo sluníčko, ráno jsem byla v mikině, k polednímu jsem ji dokonce sundala a byla v tričku. Měla jsem sebou mimčo, to jsem zabalila víc. A doma přitápíme, je to přeci jen fajn.

Braník

Venku je chladno,tak doma přitápím každý den,jinak u telky bez deky by to nešlo,ještě někoho pod tu deku a nejen psa!

honza19hk

proč bych měl topit, v noci je cca 8–10 stupńů a přes den 15 ,to se nevyplatí ten kotel roztápět.

beer

Od soboty nám v Brně topí, takže pohoda.. ani tentokrát netopí zbytečně ))
Venku je mně fajn, skoro obden jsem byl v lese a na to je toto počasí ideální !!
Doplňuji:
No a že je chladněji – od toho je přece oblečení a datum s tím nemá nic společného )) Stejně mám raději toto, než šílené pařáky..

www

Doma nám zatopili a na vycházku se obleču, no problem 😉