Avatar uživatele
anonym

Je vám venku nebo doma ZIMA ? Topíte opět doma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, suaeda, beer, Deli, www, anonym, briketka10, anonym, Braník před 3986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Blázníš?Ruce i nohy mi mrznou!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

no jo, topim, zase… už jsem pořádně vygruntovala ten kotel a je to tady zas, už mě ta zima hrozně unavuje a venku je mi tak akorát, chodím do lesa se psem, ale pomalu, on má po operaci tlapky a já taky, takže se víc oblíknu a jdeme, jinak bychom tady zahnili, je hnusně,střídavě prší a hlavně jsem na kopci mezi lomy a profukuje to tady pořádně

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Zima je v současné době neskutečná. Ale netopíme, tedy správně řečeno teplárna nedodává teplo. Nezbývá než se společně zahřát vně, nebo samostaně vnitřně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jsem dnes omylem sáhla na topení a trochu to hřálo,takže asi zase přitopili,nevím jak jim končí sezóna,ale já mám raději chladněji a vzít si ponožky než být holá a potit se.I v zimě jsem raději,když mě trochu ofukuje,než být navlečená jak cibule.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

topím celej květen
zmrzla bych :((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Já dnes byla na farmářských trzích, od 6:30 do 12:30 h, dokonce svítilo sluníčko, ráno jsem byla v mikině, k polednímu jsem ji dokonce sundala a byla v tričku. Měla jsem sebou mimčo, to jsem zabalila víc. A doma přitápíme, je to přeci jen fajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

Venku je chladno,tak doma přitápím každý den,jinak u telky bez deky by to nešlo,ještě někoho pod tu deku a nejen psa!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

proč bych měl topit, v noci je cca 8–10 stupńů a přes den 15 ,to se nevyplatí ten kotel roztápět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Od soboty nám v Brně topí, takže pohoda.. ani tentokrát netopí zbytečně ))
Venku je mně fajn, skoro obden jsem byl v lese a na to je toto počasí ideální !!
Doplňuji:
No a že je chladněji – od toho je přece oblečení a datum s tím nemá nic společného )) Stejně mám raději toto, než šílené pařáky..

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
www

Doma nám zatopili a na vycházku se obleču, no problem 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek