arygnoc

Je vám také líto politiků?

nikdo je nechápe, každý je kritizuje, nikdo nechce pochopit, že si chtějí dobře …

fakt mi je jich líto.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Není důvod je litovat,dali se nato z vlastní vůle.

Další odpovědi
Drap

Ani trochu. Ve většině případů zřejmě selhali již rodiče při výchově.

3l

Mě je jich také líto, ale jen z toho důvodu že mají tak blbé nápady…:)

Rocker

Já bych je střílel

oskar

Ani náhodou…

gnosis

taky mi jich je lito.

na to, kolik odvedou prace maji mizerny plat, nikdo je nema rad, pridavat prachy si musi tajne …

HDMI

jo celkem jo

jendahun

Bylo by mi jich líto,kdyby je pozavírali do cel s vrahy (a to si zaslouží).Bylo by mi jich líto asi tak deset vteřin,protože mám dost velkou obrazotvornost a představivost.Mám obavy,že politik který nekrade,neexis­tuje.Ať je to zleva,nebo zprava.Dovedu si představit vládu z odborníků a s možností odvolání po půl roku.Nějaké zájmové organizace jako ODS,TOP a ČSSD mi už můžou být ukradené.