Avatar uživatele
Hamon

Je Václav Klaus schopný kontrolovat své myšlenkové pochody?

Nemám rád hledání zlého úmyslu v tom, co lze vysvětlit pouhou hloupostí. Tak přemýšlím, co si myslet o Klausovi.
Doplňuji:
Ještě dnes ráno jsem si myslel, že je Václav Klaus jedním z nejschopnějších zločinců v naší historii. Ale dnešním obhajováním amnestie začínám pochybovat o jeho duševním zdraví – dnes už snad není nikdo, kdo by viděl její přínos.

Co si myslet o dalších… Raději budu mlčet.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Hamon

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jikra před 3739 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

kikina je buzna a to je fakt, s kterým bohužel nelze dělati nic. A jako takový vedl zemi ..není jeho chybou, že při předání státu z rukou komunismu nikdo moudřejší než on po ruce nebyl. Tedy byl, třeba já a je nás víc, jenže mi jsme se tehdy, z úcty k vlasti, nikam necpali a vovovotom to je. Takže máte , co jste chtěli a to máte za to, dějiny nezměníš. Příště, nežli cinkat jako úchyl klíčema, je lepší myslet ..myslet dopředu ,D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Většina toho, co VK dává najevo veřejnosti, je pečlivě promyšlené a propracované ´divadlo´, jsem dalek toho, abych se domníval, že je neschopný či hloupý…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Posuzování myšlenkových pochodů, zvláště u bývalých vysokých politiků, přísluší jen patřičným odborníkům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Je docela smutný, že si něco chete o něm myslet, ačkoliv éru svého vladaření už zanechal někomu jinému. O tom si můžete myslet víc věcí ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MichalTy

Je-li ten pochod něco jako „usmívat se-vzít propisku-říct něco hezkého veřejnosti“, tak jsem si touto schopností zcela jistý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

pán válav, čobyrád panovník, na rozdiel od svojho šišlavého kolegu, sa snažíl národ spájať (všetxi sú idioti, globálne otepľovanie neexistuje a pod.) že sa mu to podarilo až prepustením 11.000 zlčincov, je vec druhá.

nie, pán klaus rozhodne nie je blbec, dokáže kontrolovať svoje myšlienkové pochody.
je totiž korunovaný blbec.
bez urážky, vážne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Obávám se, že ješitnost a samolibost tohoto pána jsou natolik dominantními vlastnostmi, že dokáží převést sebelepší myšlenku do zcela absurdní podoby. Nikdy jsem ho neobdivovala ani neměla ráda a domnívám se, že lepší vztah k němu nikdy mít nebudu. Chápu, že vrcholová politika rovná se vrcholové divadlo, ale některá ne příliš rozumná prohlášení páně Klause mi jako hraná nepřipadají. Rozhodně ale nepatřím k lidem, kteří by měli zájem sledovat jeho myšlenkové pochody. Na to se mám opravdu moc ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Hodnotiť psychický stav iného nám nenáleží. Na to povolaní odborníci. My môžme vysloviť len laický názor – pohľad z vonku.
Z minulosti sa poučme, súčasnosť žime, na budúcnosť sa pripravujme…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

U některých politiků o tomto pochybuji, někdy tyto myšlenky snad jsou schopni kontrolovat. Klaus například lyžuje a podařilo se mu zatím dojet dolu na lyžích a nahoru vlekem. U některých akcí o tom pochybuji, ale je možné, že to dělají proto, aby se zalíbili určité skupině vlivných lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mandice23L

Já osobně si myslím, že Václav Klaus jeden z nejinteligen­tnějších lidí. Pokud jde o amnestii tak jsem toho názoru, že kdyby soudy dělali to co mají tak by žádná amnestie nemusela být.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

Kelt:

áno, máte pravdu.
chuck norris overil skutočnosť, že vlekom sa dá zísť i dole, ale ako jediný zdolal zjazdovku hore kopcom.
existujú neoverené správy, že sa o to pokúšali pán klaus, ale matka mu to údajne zakázala (je zaujímavé, že v tejto súvislosti nepadlo ani slovo o pani Lívii, má sa za to, že mohla robiť testovacieho panáka v réžii pána Zemana [ešte pred nomináciou na veľvyslankyňu v sr, kde pre ňu v tatrách mienia vyhradiť zjazdovku [má sa volať Pokusná, Klausova zjazdovka to bude až po smrti Klausa/Klausovej]).

před 3739 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek