Hamon

Je Václav Klaus schopný kontrolovat své myšlenkové pochody?

Nemám rád hledání zlého úmyslu v tom, co lze vysvětlit pouhou hloupostí. Tak přemýšlím, co si myslet o Klausovi.
Doplňuji:
Ještě dnes ráno jsem si myslel, že je Václav Klaus jedním z nejschopnějších zločinců v naší historii. Ale dnešním obhajováním amnestie začínám pochybovat o jeho duševním zdraví – dnes už snad není nikdo, kdo by viděl její přínos.

Co si myslet o dalších… Raději budu mlčet.

Nejlepší odpověď
zjentek

kikina je buzna a to je fakt, s kterým bohužel nelze dělati nic. A jako takový vedl zemi ..není jeho chybou, že při předání státu z rukou komunismu nikdo moudřejší než on po ruce nebyl. Tedy byl, třeba já a je nás víc, jenže mi jsme se tehdy, z úcty k vlasti, nikam necpali a vovovotom to je. Takže máte , co jste chtěli a to máte za to, dějiny nezměníš. Příště, nežli cinkat jako úchyl klíčema, je lepší myslet ..myslet dopředu ,D

Další odpovědi
anonym

Většina toho, co VK dává najevo veřejnosti, je pečlivě promyšlené a propracované ´divadlo´, jsem dalek toho, abych se domníval, že je neschopný či hloupý…
😉

Drap

Posuzování myšlenkových pochodů, zvláště u bývalých vysokých politiků, přísluší jen patřičným odborníkům.

MonkeyKing

Je docela smutný, že si něco chete o něm myslet, ačkoliv éru svého vladaření už zanechal někomu jinému. O tom si můžete myslet víc věcí ;)

MichalTy

Je-li ten pochod něco jako „usmívat se-vzít propisku-říct něco hezkého veřejnosti“, tak jsem si touto schopností zcela jistý

arygnoc

pán válav, čobyrád panovník, na rozdiel od svojho šišlavého kolegu, sa snažíl národ spájať (všetxi sú idioti, globálne otepľovanie neexistuje a pod.) že sa mu to podarilo až prepustením 11.000 zlčincov, je vec druhá.

nie, pán klaus rozhodne nie je blbec, dokáže kontrolovať svoje myšlienkové pochody.
je totiž korunovaný blbec.
bez urážky, vážne.

anonym

Obávám se, že ješitnost a samolibost tohoto pána jsou natolik dominantními vlastnostmi, že dokáží převést sebelepší myšlenku do zcela absurdní podoby. Nikdy jsem ho neobdivovala ani neměla ráda a domnívám se, že lepší vztah k němu nikdy mít nebudu. Chápu, že vrcholová politika rovná se vrcholové divadlo, ale některá ne příliš rozumná prohlášení páně Klause mi jako hraná nepřipadají. Rozhodně ale nepatřím k lidem, kteří by měli zájem sledovat jeho myšlenkové pochody. Na to se mám opravdu moc ráda.

led

Hodnotiť psychický stav iného nám nenáleží. Na to povolaní odborníci. My môžme vysloviť len laický názor – pohľad z vonku.
Z minulosti sa poučme, súčasnosť žime, na budúcnosť sa pripravujme…

Kelt

U některých politiků o tomto pochybuji, někdy tyto myšlenky snad jsou schopni kontrolovat. Klaus například lyžuje a podařilo se mu zatím dojet dolu na lyžích a nahoru vlekem. U některých akcí o tom pochybuji, ale je možné, že to dělají proto, aby se zalíbili určité skupině vlivných lidí.

Mandice23L

Já osobně si myslím, že Václav Klaus jeden z nejinteligen­tnějších lidí. Pokud jde o amnestii tak jsem toho názoru, že kdyby soudy dělali to co mají tak by žádná amnestie nemusela být.

arygnoc

Kelt:

áno, máte pravdu.
chuck norris overil skutočnosť, že vlekom sa dá zísť i dole, ale ako jediný zdolal zjazdovku hore kopcom.
existujú neoverené správy, že sa o to pokúšali pán klaus, ale matka mu to údajne zakázala (je zaujímavé, že v tejto súvislosti nepadlo ani slovo o pani Lívii, má sa za to, že mohla robiť testovacieho panáka v réžii pána Zemana [ešte pred nomináciou na veľvyslankyňu v sr, kde pre ňu v tatrách mienia vyhradiť zjazdovku [má sa volať Pokusná, Klausova zjazdovka to bude až po smrti Klausa/Klausovej]).