jirka F

Je v této době možný rozvoz pizzy?

Když jsou zavřené některé obchody.

Docela bych si dal pizzu. 😋

Nejlepší odpověď
Butters_xD

A) ano, protože

Ano, před pár dny jsem si jí bez problému objednal :)

Další odpovědi
NoFear

A) ano, protože

Ovšemže rozvážejí. Právě na to se teď soustředí nejvíc, když mají prodejny zavřené. Někteří taky na prodej přes okénka, dveře.

Drap

A) ano, protože

Je to stejné, jako okénko. Pizza se rozváží, pokud ji výrobce neomezil provoz z jiného důvodu.

zjentek

A) ano, protože

Ano, protože zákon ani zdravotnictví jasně nedefinuje nutnost ochrany proti kovidu ve službách, včetně zpracování a manipulace s potravinami pro zákazníky, tudíž jídlo za účelem dalšího prodeje mohou v klidu připravovat i nakažení. Stačí nejít na testy a tvářit se, že o nákaze nemají tušení. Podobně nezodpovědní pak v běžném životě mohou prakticky cokoli, třeba péct u pece pizzu pro rozvoz. Rozvoz je pak samozřejmě možný, tam žádná omezení neplatí, snad krom roušky. Ale jak píši, profesionalitu neočekávej… nezapomínej, že žiješ v ČRdeli.

paul1

A) ano, protože

Zakázané to není, tím pádem je to dovolené. Pokud je to solidní firma, tak hygienu, včetně roušek by měli dodržovat.

nyjono

C) mám jinou odpověď

Co to zase je za stupidní otázku???
Comá společného rozvoz objednané pizzy s uzavřením některých obchodů?
Proč sis ji už neobjednal? Zjistil bys hned, že to lze.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.