zjentek

Je v případu níže někdo zodpovědný za rozpad vztahu a pokud jo, tak kdo přesně?

Našel jsem na netu článek, kterému bohužel vůbec nerozumím a NIC jsem v něm nepochopil zde:https://www.on­lyu.cz/rodina-a-vztahy/klara-32-netradicni-prosba-zoufale-kamaradky-nam-znicila-manzelstvi/?ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=sekce-z-internetu …Proto prosím, může mně tu situaci někdo jakkoli (alespoň trošičku) osvětlit v anketě??

.............­.............­...

Odpověď č. 7 (poslední anketní): VŠECHNO je jinak, NIC jsi jako obvykle nepochopil, zjenteku!

Odpovědi
Pella

Na vině je manžel. Montoval se do toho a zničil tak skvěle fungující zázemí.

Ametyst

Na vině je manžel. Montoval se do toho a zničil tak skvěle fungující zázemí.

Je to slaboch. On by to dítě neodnosil, neví, o čem to je.

Kelt

Manžel měl oplodnil Romaně vajíčko HNED a teprve pak dedukovat.

Nelze určit viníka, nejedná se o trestný čin, jako v případě krádeže, nicméně něco jsem musel zatrhnout. Jak je to s manželem Romany? O něm se tam nějak nepíše, nebo mi to uniklo. Když nebyl schopen plodit děti, tak proč nepožádal manžela Kláry, aby on oplodnil Romanu. Tady nejde o úschovu věcí, auta, peněz, to velmi poznamená danou ženu. Proč by měla žena nosit v sobě plod a pak to dítě porodit,když to nečeká. Je to psychická i fyzická zátěž pro ni. A ta Romana najednou bude mít dítě. A jak jej bude krmit, to bude děcko na umělé stravě a jiné. Dítě si ponese zárodky své biologické matky a ta k tomu bude mít vztah, kdežto Romana to přijme jako dárek na vánoce. Někdy se to bude hodit a někdy to nepotřebuji. No a manžel Kláry jí ještě k tomu nutí. To má odkrvený nejen mozek, ale i genitálie? Takové rozhodnutí je pro ženu velmi těžké a nikdo neví, co žena cítí a jak to bere. To není stejné jako přenechat někomu auto a podobně.

Edison

Klára to "zazdila" coby necitelný a nelítostný sobec.

Za rozpad manželství vždy mohou oba. Manželka i tchýně.

ivzez

Romana je divná, vztah jim zničila už tím, že nápad vůbec vypustila z úst.

Chybí „jiná možnost“.

Podílejí se na tom manžel a Romana.
Romana svou sobeckostí.
Manžel měl stát při manželce.

Romana není kamarádka, dobrá kamarádka by své kamarádce
nenavrhla, aby její (Klářin) manžel „asistoval“ v umělém oplodnění.
Špatná je podle mne i „touha“ pořídit si dítě bez otce.

Klára naopak měla dost rozumu a nenechala se zmanipulovat.

Autista

Na vině je manžel. Montoval se do toho a zničil tak skvěle fungující zázemí.

Nechápu proč ji do toho tlačil, co by z toho měl tak přelomovýho, že s tim souhlasil a potápěl tak svoji ženu, jako by tam v tom článku chybělo něco podstatnýho.

Mc Merkurion

…č.7) všechno je jinak: manžel ji už dávno podváděl s kamarádkou, to je jasný, jinak si nelze vysvětlit, proč by byl ochoten trpět nálady těhotné manželky pro kamarádku …