led

Je v Prahe nejaké kontaktné pracovisko www.odpovedi.cz na osobné riešenie problémov?

Doplňuji:
vychádzam z niektorých odpovedí uživateľov, ktorí si tam vyzvihli ´darčeky´(tričko), že to pracovisko tam kdesi je.

Odpovědi
ten který je

Možná U Pinkasů.;-)

Sůwa

pro Dr.Axl – takový mistr světa a přehlédneš, že odkaz na wifi.aspa … jsem už dávno vložila, jenže se mi zdálo, že pro info stačí jeden. Žes je tam i vyzpovídal je z tvých odpovědí zřejmé, ale nejspíš tam toho moc nevěděli…

anonym

ad Sůwa – věděli dost, aby z toho bylo patrné, že všechny tvé zdejší snahy jsou jen zbytečné ztrapňování.

  1. Proč by se tedy led ptala? A proč si netroufneš vyčíst tazatelce, jak to, že si dovolila ignorovat tvůj odkaz?
  2. Proč jsi tento odkaz nevložila přímo k této otázce?
  3. Jaká zahořklost tě vede k tomu, že reaguješ na lehkou ironii glosující odpovídající? Sama jsi neodpovídala, ale potřebuješ důležitě a nedůtklivě upozornit na nějakou svoji zasutou zmínku, jíž všichni přehlédli? Ach jaká to opovážlivost.

Po ocku a dalších už ti vadím i já?

  1. Ač se pasuješ na mluvčí ostatních, sama se směšně blamuješ, aniž by sis za celou dobu všimla, že se ti admini vysmívá pod nickem, jehož registrace je stará už 3 roky. Opravdu ti nikdy nebylo divné, že mezi záplavou negativních reakcí se občas vyskytovala zřetelně dementující dikce?

P.S. Měl jsem tě za rozumnější, nu což, po tvém rozčarování na předchozím webu asi máš potřebu se etablovat někde, kde tě ještě neznají.

led

Pýtala som sa preto, že tento, myslím že dôležitý údaj, nie je uvedený v tunajších kontaktoch. niek každý užívateľ je majster sveta vo vyhľadávaní na ineternete. (to by si tí majstri mohli občas aj uvedomiť.
AD Dr.Axl, ďakujem za pochvalu. „chytrá holka“ občas dáva otázky aj za druhých neregistrovaných, ja sa nehanbím zo seba urobiť dementnú a sveta neznalú… Takže tvoja kritika sa minula čierneho v terčí. Druhý raz namier svoju streľbu iným smerom, najlepšie tam, kde nik nestojí, viď pravidlá bezpečnej strelby. Vyhľadaj si…

led

Nebojte sa žiadny teroristický akt, žiadne tričko – nezostalo by potom na -iv-
slovom som zvedavá a som všade ´na každom kilometri´(ako v tom bulharskom seriále) a nikde a to ešte súčasne :)
PS.
ten který je
k Pinkasúm nechodím, to je moc nóbl
bolak Janáčkové námestie poznám, ale vraj tá schránka je v rekonštrukcii, náhradný bod je ´ružový tank´
Dr.Axl, takovej hodnej kluk,
kdybych šoupla všechno na Seznam, co bys potom dělal ty? Děkuju moc a že pozdravuju…

anonym

Led, tak to mame podobne. ja zase obcas utikam sama pred sebou , ale vzdycky se zase nejak dozenu .. 🙂
Ja bych sla taky … a jako doprovod bych uvitala nejakeho Prazaka … a pro jistotu bych vzala nejakou alespon mini bombicku ..
P.S. Nechtela bych ted cist " neci " myslenky .. to by zase bylo : Ta -iv- je ale blllbaaa ! 🙂

anonym

ad led, v Praze na Smíchově je jen Janáčkovo nábřeží a náměstí pouze Arbesovo, Kinských a 14. října – viz opět poučný odkaz, tentokrát, Seznam – mapy:
http://www.ma­py.cz/#q=jan%C­3%A1%C4%8Dkovo%20n%C3%A1­b%C5%99e%C5%BE%C3%AD%2C%­20praha&x=14.406633&y=50­.075646&z=15&d=stre_1198­67_1
Nějak ti v poslední době u srandiček vypadávají fakta.

led

Detailista :)
to boli zase prstíky, nezladili sa s hlavou. Prirodzene, že Janáčkovo nábreže, ale myslela som už na ten neďaleký krásny tank.
PS. na výpadky už mám nárok
Znalosti Prahy, no v tomto spolieham na Pražákov.

anonym

Led, vy jim tam chcete hodit bombu ? 🙂 -iv-

Sůwa

Kdyby v Praze něco takového bylo, už tam buším na dveře. Hlavní náplní ASPA je připojení Wifi a podobné produkty http://wifi.as­pa.cz/ a Dr. Axl si tam snad tričko vyzvedával. Já si o tričko sice napsala, ale asi už na mne nezbylo 🙂. Zas si budu muset nějaké koupit u ťongů a „odpovědi“ si na něj můžu třeba vyšít.

ten který je

Já co mám tričko,tak to jsem si objednal asi před rokem a přišlo mne poštou.Tuším že jsem byl v kontaktu přes info@odpovedi.cz
Moc si to už nepamatuji.