Avatar uživatele
Europa

Je v ČR nějaký registrovaný coven moderního čarodějnictví?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4169 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

lol tak tohle snad neni ani pravda …asi spatne ctu …nee ctu to dobre ..coz je este horsi…ty mas asi mas asi na mysli meco jako wicca ze ?…a jine pohanske tradice ..ikdyz nevim esly zrovna kult wicca oznacit za pohanskou tradici …ale moderni urcite …tak si zjisti vse o kultu napr.. Wicca ..Wita..dalsi Witta …je spousta cest kudy se dat …doporucuju precist knihu ..keltske myty a magie ..od Edian Mcoy a dalsi …myslim ze vni by clovek mohl najit solidni zaklad …a najit v ni dalsi zdroje …ty voe fakt sila registrovanej co­ven…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
krum

Odpoveď byla označena jako užitečná

Myslím, že ne. Takové věci jsou populárnější spíš za hranicemi…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Europa Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

Co prosím? ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pájo

Tak to jsem z toho jelen. Může mi tu prosím někdo napsat, o co šlo? Díky předem.

před 4169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

V ČR působí blíže neurčených počet neoficiálních domácích covenů, jež, jak název naznačuje, jsou často tvořeny členy jedné rodiny nebo blízkými přáteli, kteří spolu slaví osm svátků. Ačkoliv tu byly určité pokusy, žádný z těchto covenů se nevypracoval ke stabilnímu působení, jež by umožnilo přijímat nové členy do výcviku – zřejmě proto, že chybí lidí s dostatkem zkušeností a často se jedná o velice mladé pohany.

Zkuste si projít odkazy. Také jsem neznala.

http://jaroslav­polak.blog.id­nes.cz/c/251162­/Wicca-nove-stare-nabozenstvi.html.

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Konvent (z latinského conventus sejití dohromady, shromáždění) ???

před 4169 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek