Europa

Je v ČR nějaký registrovaný coven moderního čarodějnictví?

Nejlepší odpověď
badisko

lol tak tohle snad neni ani pravda …asi spatne ctu …nee ctu to dobre ..coz je este horsi…ty mas asi mas asi na mysli meco jako wicca ze ?…a jine pohanske tradice ..ikdyz nevim esly zrovna kult wicca oznacit za pohanskou tradici …ale moderni urcite …tak si zjisti vse o kultu napr.. Wicca ..Wita..dalsi Witta …je spousta cest kudy se dat …doporucuju precist knihu ..keltske myty a magie ..od Edian Mcoy a dalsi …myslim ze vni by clovek mohl najit solidni zaklad …a najit v ni dalsi zdroje …ty voe fakt sila registrovanej co­ven…

Další odpovědi
krum

Myslím, že ne. Takové věci jsou populárnější spíš za hranicemi…

Pájo

Co prosím? ;)

Pájo

Tak to jsem z toho jelen. Může mi tu prosím někdo napsat, o co šlo? Díky předem.

annas

V ČR působí blíže neurčených počet neoficiálních domácích covenů, jež, jak název naznačuje, jsou často tvořeny členy jedné rodiny nebo blízkými přáteli, kteří spolu slaví osm svátků. Ačkoliv tu byly určité pokusy, žádný z těchto covenů se nevypracoval ke stabilnímu působení, jež by umožnilo přijímat nové členy do výcviku – zřejmě proto, že chybí lidí s dostatkem zkušeností a často se jedná o velice mladé pohany.

Zkuste si projít odkazy. Také jsem neznala.

http://jaroslav­polak.blog.id­nes.cz/c/251162­/Wicca-nove-stare-nabozenstvi.html.

Pájo

Konvent (z latinského conventus sejití dohromady, shromáždění) ???