nyjono

Je v ČR cestovka, která pořádá zájezdy do Giraffe Manor v Keni?

Tam by se mi na 1–2 snídaně fakt líbilo, ale nemohu nic najít,
Dík.

Nejlepší odpověď
Arne1

Jsou i v ČR cestovky, které ti udělají zájezd individuálně na přání.

Další odpovědi
autacek

Tak při ceně 1000 USD za noc bych spíš přespal v místní ZOO. A po tom, aby mi hladová žirafa žrala snídani z talíře fakt nestojím.

A cestovka? Vyprodáno na tom hotelu mají na rok dopředu, no a ty asi taky nebudeš potenciální klient.

nyjono

Auťáčku, ony by ti nežraly snídani z talíře, kdybys nechtěl. Mají tam v miskách granulovanou melasu a jsou naučené se nechat krmit oknem v přízemí a ty větší i v 1.patře.

autacek

Ano, ale na to musí mít hlad.