aramah

Je u vás také tak krásně?

Sluníčko hřeje je dvacetpět stupňů,parááá­da.A jak je u vás?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Jesenicko – svítí sluníčko. Vedro tu nemáme – ve stínu 11,5°C, ale na sluníčku je to lepší 🙂 Jinak úplně nádherně. Bohužel, ale já s chřipkou nemůžu nikde moc trajdat ☹ Škoda, ale co se dá dělat…

Další odpovědi
nabubindes

krááásně, ráno jsem byl na houbách, nic moc, no košík hřibů

fira

8 km od Českého Krumlova je polojasno a 23 stupňů.

ten který je

V Praze je kolem 20 stupnů.Byl jsem na houbách a našel plný košík.Také jsem si vyčistil v lese hlavu a plíce.

panenka

U nás na Moravě zataženo 20 stupňu chvílkama se nám tu objevuje i sluníčko.

ten který je

Minulý týden se o mne také něco pokoušelo – rýma a kašel.Má to ale něco dobrého,protože už týden nekouřím a ani mi to nechybí.
Brzké uzdravení pro uživatelky Kropítko Jahoda přeje ten který je.

kropitko

Asi jo,mám chřipku,zatažený závěsy a nevím jak tam vlastně je,,,,jestli svítí sluníčko,tak mě to pěkně štve…