Rokio

Je tu z vás někdo, kdo rád nosí kšandy?

Kterè to má výhody a nevýhody?

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Rád nosím kšandy, které jsou náhradou za opasek, který nepříjemně tlačí na břicho a boky. Další výhodou je, že se košile nevykasá. A nevýhody jsou, že se může v nevhodnou dobu rozepnout svorka.

Další odpovědi
zjentek

Já!

Tak například ti nespadnou kalhoty, když je máš.

Nevýhoda, že se v košili pod kšandami můžeš více potit a když si ji chceš sundat, zpravidla ti spadnou kalhoty. (;

Drap

Občas nosím. Vhody jsou takové, že ti nepadaj kalhoty.

paul1

Já už musím, někam se mi ztratil zadek a kalhoty nedrží. Také nosím lacláče.

annas

Kšandy nenosím. Kdysi jako dítě jem nosila sukni, na níř byly kšandy přímo přištité sstejněš jako u zástěry. Sukkně nepadala a tričko či halenka držely pod kšandami na místě.

Dnes tyto sukn jako retro nosí i dospělé mladé ženy. , i když kšandy mají jiný tvar.

Pánské kšandy, pokud ladí s košilí či kalhotami jsou ozdobou. Všimla jsem si v TV, že kšandy pravidelně střídá Honza Dědek, moderátor pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Obloká si je na košili, s níž ladí. sako nenosí. Jen kalhoty. Nepůsobí to rušivě.