Pokročilý

Je tu někdo ze sympatizantů současné opozice? Dokázali byste složit stínovou vládu?

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Já bych si dovolil otázku otočit: za co si tato vláda zaslouží důvěru, co dělá skutečně proto, aby společnost, lidé, kteří nejsou závislí na státu, se cítili v zemi dobře. Kde je to uvolnění otěží (daňové úlevy), kde je dodržování politické kultury a férová komunikace napříč politickým spektrem? Kromě zavírání úst lidem penězi a sliby, že si budeme žít jako v ráji, že bude líp...to by mě zajímalo.

Další odpovědi:

Bronzový

Destruktivní opozice umí jen bořit a ne stavět.

Bronzový

Mohl by to dělat KDOKOLIV - těžko by se našel takový *** který by vykřikoval "Kde chybí ochranné pomůcky? Osobně je tam zavezu!" v době, kdy nikde nebyly, aby po dalším týdnu je začal shánět - a po dalším se vláda diví, jak se mohli nakazit lidé v domovech seniorů od personálu když "přece měli používat ochranné pomůcky".

Zlatý

... ale to víš že by sestavili, otázka je, k čemu by byla ... asi zapomněli někteří na kauzu OKD, Kalouskovy padáky a podobně ...

Pokročilý

Třeba já. Ty lidi, kteří do politiky nikdy nechtěli, tak tam chodit neměli a obzvlášť, pokud o sobě tvrdili, že by z nich dobří politici nebyli...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2742
Zlatý ivzez 1617
Zlatý standa 1257
Zlatý mosoj 743
Zlatý led 695
Zlatý Kepler 571
Zlatý JájsemRaibek 545
Zlatý marci1 535
Zlatý gecco 534
Zlatý annas 501

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.