Avatar uživatele
Hufnágl

Je tu někdo ze sympatizantů současné opozice? Dokázali byste složit stínovou vládu?

Zajímavá 0 před 1491 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já bych si dovolil otázku otočit: za co si tato vláda zaslouží důvěru, co dělá skutečně proto, aby společnost, lidé, kteří nejsou závislí na státu, se cítili v zemi dobře. Kde je to uvolnění otěží (daňové úlevy), kde je dodržování politické kultury a férová komunikace napříč politickým spektrem? Kromě zavírání úst lidem penězi a sliby, že si budeme žít jako v ráji, že bude líp…to by mě zajímalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Destruktivní opozice umí jen bořit a ne stavět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Mohl by to dělat KDOKOLIV – těžko by se našel takový *** který by vykřikoval „Kde chybí ochranné pomůcky? Osobně je tam zavezu!“ v době, kdy nikde nebyly, aby po dalším týdnu je začal shánět – a po dalším se vláda diví, jak se mohli nakazit lidé v domovech seniorů od personálu když „přece měli používat ochranné pomůcky“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ale to víš že by sestavili, otázka je, k čemu by byla … asi zapomněli někteří na kauzu OKD, Kalouskovy padáky a podobně …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Třeba já. Ty lidi, kteří do politiky nikdy nechtěli, tak tam chodit neměli a obzvlášť, pokud o sobě tvrdili, že by z nich dobří politici nebyli…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek