PetaKo

Je tu někdo z pánů, kteří mají nějakou erotickou hračku? Zajímalo by mě, jak to berou vaše přítelkyně.

Odpovědi
Postmaster

Mám doma hodně plyšových hraček a nepotřebuji k ničemu erotické hračky

Zdroj: https://bonky.cz/wp-content/upload­s/2021/06/pro­duct-image-911704067.jpg

aliendrone

Tedy já si „erotické hračky“ do postele VODÍM, ale VŽDY jen po JEDNÉ (právě kvůli tomu, co by řekly „většímu počtu“) – je to tak MNOHEM jednodušší. ;) :)

Dnes je to stejně jen již ryze spekulativní utopie, nejsem žádný Kepler, aby mi stála u postele fronta. ;) :D Naopak, jsem obvykle tak ztrhanej, že při představě „výkonu“ místo „spím ještě dříve, než ulehnu“ se mi rozklepou kolena. Chjo, bejvávalo… :(

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

podger

erotickou hračku mám, ale přítelkyni to tajím. Myslím, že by se holky neměly rády