Avatar uživatele
jirka F

Je tu někdo, komu nikdy nebyl nahlášen příspěvek nebo kdo nedostal nejhorší trest – ban?

Někdo takový tady snad ani není. Nebo ano.

Zajímavá 0 před 818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Já jsem nikdy na tomto webu nedostal ban.

Myslím si, že i jinde jsem nedostal permanentní ban.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Podobné vymoženosti jsou zde připisovány jen těm nejrozumnějším, nejinteligentněj­ším, nejsympatičtějším, nejzábavnějším, nejdůstojnějším, nejenergetičtějším, především pak NEJKRÁSNĚJŠÍM a vůbec nej nej nej uživatelům tohoto serveru, i rekrut tohoto webu se brzy lehce dovtípí, o koho se jedná, no, kus za mnou pak myslím taky ještě Aliendron no a pár dalších (už JEN rozumných) by se tady ještě našlo. (;

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
_Bůh_

Mě admin spamuje pořád, že můj příspěvek byl smazán. Prostě klasický fašismus v praxi. Zabanovaný jsem byl několikrát, ale jak vidíte, vždy jsem se vrátil – ne nadarmo se říká, že pravda a láska vítězí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Moje odpovědi admin často “posuzuje”, česky politicky nekorektně znamená, že jsou odstraněny. Pravdoláskoví práskači nesnesou šeredné pravdy. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
_Bůh_

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Mě admin spamuje pořád, že můj příspěvek byl smazán. Prostě klasický fašismus v praxi. Zabanovaný jsem byl několikrát, ale jak vidíte, vždy jsem se vrátil – ne nadarmo se říká, že pravda a láska vítězí.
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.

Paradoxní… :D

Nový příspěvek