Avatar uživatele
bolak

Je tu někdo kdo nikdy nebyl u moře?

Doplňuji:
Michal Kole: o tobě víme :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, manon, kapka, hanny 2, briketka10, anonym, Poklička před 4184 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Byla jsem pouze u rybníka nebo řeky, ale u moře nikoliv. A raději bych jela na hory nebo jinam do přírody.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Taky jsem nebyla u moře,pokud se nepočítá západní pobřeží Británie,kde sice moře bylo,ale zrovna byl odliv,tak tam voda ani nebyla.A nebyla tam vlastně ani pláž na koupání,a stejně jsem neměla plavky a byla tam zima.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

já jen v Německu a tam sem se koupala jednou voda
ledová brr..samá malá medúzka, ale ty mi zas nevadily:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

tuCZek-zažitý stereotyp, který neni skoro nikdy pravdou :)

Byl jsem u može v Německu a Dánsku, příjemných 15 stupňů, pohodička, …
ale že bych nějak byl na pláži a plaval v moři, to ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Zdaleka neznám naši zemi,tak kam bych se cpal :)
… a moře vody,horko a písek mně neláká

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano. U moře jsem nikdy nebyl a kupodivu mně to nevadí. Stále ještě nemám prozkoumanou Šumavu. nejsem ale IN a to už zřejmě nedohoním !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sdesigner

Nebol a nikdy ma to nelakalo..su ovela krajsie miesta na svete…napriklad teraz som v alpach

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Já nikdy u moře nebyla a ani si nedovedu představit, že bych k nějakému jela. Jedině snad někam na sever kde není horko, ale musela bych mít nějakou činnost:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zrovna minulý týden v Praze v Divoké Šárce. Prý je to jediné moře v Praze. Ale když je mokro, tak se tam dobře neleze – raději tam nechodit, stejně je to samý kámen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tyjasek

jááá a nějak extra mi to neva :S

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanny 2

ad tuCZek – horko na chcípnutí je spíš tady – u moře fouká větřík a je to příjemné!A pohled na nekonečnou mořskou hladinu miluju!

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
venkovan

No kluci zas víc než na moře se dívají na „baby“. Taky to není zas tak špatný pohled. Akorát některé by přeci jenom měly chodit pořádně zahalené. A tak nějak přemýšlím, zda tsunami nevznikají tím, jak otylé ženské (i chlapi) sebou plácnou do moře.

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

když jsi zmínil ty tsunami, zajímalo by mě, jestli to tam tenkrát smetlo někoho kdo byl u moře prvně v životě…

představ si že celej život toužíš po tom že se jednoho dne podíváš k moři, a v nějakejch 50 letech (třeba) se ti tenhle sen splní, koupíš letenku, zabukuješ hotel, přijedeš tam a zabije tě tsunami… pešek

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

No, to by byl pech.
Mě rozesmála odpověď IceT, že byla u moře a ono tam nebylo, protože byl odliv. 😁

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:DD no to mě taky moře se vypařilo !!

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek