Lorrien

Je tu někdo, kdo má přehled, nebo se zajímá o bojová umění??

Já, jakožto (budoucí – od 1.9.) studentka, se tak nějak nevěnuji škole jako ostatní „gympláci“. Totiž, ne, že bych byla flákač, ale nebaví mě většina předmětů, a tak se učím to, co mě baví. Jedním z mých zájmů je Čína – jazyk, historie, kultura, náboženství, lidé a jejich chování a myšlení, etc. A to mě přivádí k mé otázce… Nevíte někdo o nějakých kursech čínských bojových umění ve Zlíně a jeho okolí?? Samozřejmě se nebojím zranění a modřin a vím, že budu pro to muset něco dělat. Za všechny odpovědi upřímně děkuji. 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Zkusíš si vybrat?
http://najisto­.centrum.cz/spor­t/sportovni-skoly-a-kurzy/kurzy-bojoveho-umeni/region/zlin­sky/zlin/