Čecho_slovák

Je tu někdo, kdo je ve volební komisi?

Pokud ano, jaká je účast voličů?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je někdo ve volební komisi, tak nemůže být tady!

Další odpovědi
marci1

Nejsem, ale zatím se zdá, že bude zájem o volby vyšší než v minulých letech. Už v pátek někde odvolilo až padesát procent lidí. V sobotu před polednem již v Brně odvolilo 55% lidí. A například v jižních Čechách se nyní pohybuje účast od 40 k 70 procentům. (údaj 9.10., 12,12 hod.) 🙂

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/vysledky-voleb-2021-online-scitani-176492#dop_ab­_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=zpra­vy.sznhp.box&dop_req­_id=qQeQ08AhnYW-202110091018&­dop_id=176492&sou­rce=hp&seq_no=3&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Rocker

Nejsem v komisi,ale volby mám na starost ohledně přípravy volebních místností v naší škole.
Volební účast je tady celkem slušná,větší než při minulých volbách.

Disraeli

Ve volební komisi nejsem, ale celkem dost takových lidí znám, mj. i příbuznou (ale bydlí o kus dál a stejně se s ní o tom nebavím – jako teď).
Co jsem slyšel a četl, tak docela velká, „dokonce“ místy až 50 %. To je jiná. To nedej bože odvolí snad skoro polovina volbyschopných občanů… děsivý. :D

Určitě to má na svědomí poslední rok a půl (krize, pandemie, omezení, nařízení vlády). A samozřejmě se budou chtít všichni, co se jim nějak nedařilo, „pomstít“ nynější vládě, protože je to samozřejmě všechno její vina… ať už na to svedou cokoli, moc opatření, málo opatření, něčí úmrtí, nemoc, finanční problémy, zkrachování neschopných podnikatelů a tak dále). Jinak by taková účast nebyla.

Čecho_slovák

Drape, škoda, že nerozumïte IT.