12kolemjdouc

Je Trump charismatický pro zeny?

Pro mě jako muže je.

Odpovědi
Rokio

Pro zlatokopky určitě. Je nesmírně bohatý.

df

To jsi napsal dobře. Otázka a doplnění k sobě tuze ladí.

Milé dámy, zeptam se vás: je pro vás pan Trump charismatický?

Prosím odpovězte.

A jestli jsi muž, tak když tak taky odpověz, pal to čert

Dvorní šašek

Charismatický je, charisma jsou jeho přednost a jeden z důvodů, proč se stal prezidentem USA.

Ametyst

Ano, je. Právě včera jsem poslouchala rozhovor s jednou novinářkou, která Trumpa jmenovala jako charismatickeho velkého muže. V souvislosti s tím řekla svou zkušenost, že mrňaví muži bývají zdrojem problémů pro ostatní,:protože jsou zakomplexovaní. Jako Macron nebo Sadiq Khan, starosta Londýna.

paul1

Pro mne, jako pro muže určitě ne, je to populista. Pro ženy? Pro některé určitě, stále si pamatuji reakci paní Olgy Matuškové, kdy se zastáva Trumpa při nějakém sporu, dávala to TV.

Ametyst

Paul1: Já si zase pamatuji reakci Laca Décziho, který řekl: “ Češi vědí ho..o. Trump je nejlepší prezident, jakého jsme měli.” Bodejť by Češi nevěděli ho..o, když masmedia Trumpa musela nenávidět denodenně, tak z něj vyrobila monstrum. Vsadila bych se, že většina lidí, která nenávidí Trumpa, ho v životě nikdy neslyšela promluvit. Vždycky to byly jen masírovací drby z televize, “jedna paní povídala”.