Marta077

Je trestné, když se přepošle fotka jiné osobě?

Myslím dva oblečení lidé (myslím jako oblečení normálně, triko a tepláky, Akorát ta druhá osoba je v podprsence, ale není to tak vidět) ležící v posteli. Jsem přeposlala nechtíc jiné osobě, je to trestné?

Akorát ta druhá osoba je v podprsence, ale není to tak vidět

Odpovědi
Drap

Neni

Rokio

Když je to nedbalost, není to trestný čin. Je velmi málo trestných činů, u kterých stačí ke spáchání zavinění z nedbalosti. Patří mezi ně například zabití z nedbalosti, ublížení na zdraví z nedbalosti, těžké ublížení na zdraví z nedbalosti, šíření nakažlivé nemoci z nedbalosti a všeobecné ohrožení z nedbalosti.

Pravděpodobně to není ani přestupek a je to pouze trapas.

ivzez

Bez souhlasu těch vyfotografovaných osob
z toho můžete mít problém.
(Souhlas byste musela prokázat, nestačí říct, že souhlasili.)