Je třeba stavební povolení pokud někdo chce bydlet ve vykotlaném stromě, který zevnitř upraví bez venkovních úprav?

Případně jen kdyby se tam chtělo udělat malá díra jako okno, tak pokud by se tam přistavilo lešení či žebřík, tak už je fakt třeba povolení? ;)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… je ten strom tvůj? jestli ne, potřebuješ povolení majitele, dále životního prostředí, od sdružení hejkalů, asociace divoženek, je toho spousta, raději si to rozmysli …

Další odpovědi
Drap

Nepotřebuje stavební povolení. U nás však vhodný strom pro bydlení nenajdeš . Pokud bys ho přece jen našel, bude to chráněný strom. A u kulturně chráněné památky musíš mít na jakoukoli změnu povolení státu.

hapiky

Když se chceš vrátit zpátky na strom, tak odevzdej občanku!