Justin1

Je toto špatný profesionál?

Je špatným profesionálem někdo, kdo nenaplňuje skrytá očekávání, nepracuje s informacemi, které nedostal a na které ho nikdo neupozornil, a má potíže, pokud má při řešení problému vyhovět protichůdným požadavkům na to, aby myslel na mnoho věcí najednou a aby zároveň byl rychle hotový? Pokud ano, jak to může zlepšit, když je pořád nucen stíhat nějaké termíny a nemá čas vedle řešení úkolů, které má stihnout v termínu, ještě všude možně pátrat po možných informacích, na které ho nikdo z jeho týmu neupozorňuje a které by mu mohly unikat?

Odpovědi
elkon

Každý zaměstnanec musí mít pracovní smlouvu, kde je vymezen rozsah činnosti a místo vykonávání práce. A toto je, nebo mělo by být kontrolováno jeho nadřízeným. Tím je řečeno vše.