•adulinkqq•

Je normální chtít domácí úkol z jiné ho předmětu, než kterého se týká vyučovací hodina?

Máme učitelku na chemii a fyziku… Dala nám úkol do fyziky a když začala hodina chemie tak po nás chtěla úkol z fyziky je to normální?

Nejlepší odpověď
orwell

Pokud to byl domácí úkol, měl být vypracován doma. Takže v čem je problém? Asi v tom, že jsi ho nestačila opsat o přestávce. Trefil jsem se?

Další odpovědi
Kelt

Neuvádíš kdy byla hodina fyziky a kdy hodina chemie. Pokud to nebylo ten stejný den, tak je to normální. Když ředitel bude zastupovat školníka, tak je pořá ředitelem, i když je oblečený jako školník.

da ny

Pokud byly oba předměty v den, kdy měl být úkol vypracován,
hodina CH předcházela hodině FY, ANO, je to naprosto normální!!!
Není proč a čemu se divit!

Kazatel

Oprávněně lze předpokládat, že na vypracování úkolu máš stanoveno rozmezí mezi zadaním a pak termínem odevzdání, kterým zpravidla není ani příchod do školy, ani úder dvanácté, ale právě až příslušná vyučovací hodina.

Rovněž stojí za úvahu názor, že pro úkolování žáků na doma nemají učitelé ze zákona žádné kompetence, ale to je zase druhý extrém.