_Bůh_

Je toto normální?

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/zahranicni-doping-ruske-krasobruslarky-potvrzen-mov-zada-rychle-vysetreni-188037
Ruská federace dostane stopku za doping, tak vyšlou svůj Ruský olympijský výbor (jaký smysl to dává?), a ten světě div se, dělá doping taky.
Kdo se bude za Rusko účastnit příští Olympiády, když Ruská federace i ROV budou mít stopku? Aspoň je po ránu slušná komedie 🙂

Odpovědi
Drap

Ano, dějí se podobné věci už léta. U jiných národů se občas něco promine, nebo se vyloučí jen ti, kterých se to týkalo, ovšem u Rusů odpustit nic nelze a proto musí pykat všichni a média mají o čem psát.

_Bůh_

No o dvojitém dopingu jsem slyšel zatím jen u Rusů, třeba mě někdo vyvede z omylu.