Frogman

Je toto nějaký styl hudby nebo říká se tomu nějak?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cnzx1GOYq­p8

Styl je to jazz, ale jde mi o to, jak se říká tomuto způsobu zpěvu, když si zpěvák zpívá svůj song přesně takto – fakt si s tím umělecky hraje. :)
Prý se tomu nějak říká. Nevíte někdo?

Díky.

Odpovědi
zjentek

Acoustic Session (akustická relace)?

Někdy tragédie. Taky se tomu v určitých případech říká tragédie, někdy frigidita (ble, lady Gaga je zjevně špatná herečka, co do emocí).
Dále v určitých odborných kruzích se nazývá Touretteovým syndromem (zvláště pokud jde o podobné nesnesitelné a nepřirozené tiky v některých z končetin, zde nejvíce pravá ruka, i když častý doprovodný jev- zvukový projev, zde celkem v normě, bez typických skřeků).

Frogman

Acoustic Session by šlo, ale slyšel jsem ještě jiné pojmenování. :)