Monča.R.E.T.

Je toto možný?Co si o tom myslíte?

http://www.ima­gehosting.cz/?v=shi­tece.jpg
Doplňuji:
Ano kouří a přímo naveřejnosti

Nejlepší odpověď
manon

Já si o tom myslím, že žádná ta cigareta není zapálená a někdo se tady strašlivě nudí…

Další odpovědi
Drap

Myslím že kouří

Alesh

Já myslím, že jim z toho kouření nevyrostou prsa. 🙂

Takže nekuř, kočko. 😉

anonym

Bylo nahráno již 3728527 obrázků. A všechny kouří?

anonym

Plesk z leva, plesk z prava a je to.

hanulka11

jsou to trapky- myslej si jak jsou dospělý a kazí si akorát zdraví

ten který je

Jen holky blbněte,taky je možný že sem na tyto stránky chodí vaše paní učitelka a to bude potom mazec!

led

Krásna provokácia rodičom a pedagógom,…„Ocko, veď nehoria, my nefajčíme, len sme ich zo srandy držali…“
… a kamarátom „my už sme veľké frajerky, aha, pozrite, kamoší“
…lekárom a ochrancom životného prostredia „veď nehoria…“

Doplňuji:
Na druhej strane takto väčšinou začína prvé potiahnutie zapálenej cigarety – frajerinka.

huxa

mm, kočičky, beztak každá z nich má kluka, skvělé rodiče, určitě ta nejstarší už má i maturitu :)

gnosis

myslim, ze zadna z cigaret nehori. i kdyby opravdu kourily, ano je to mozne :) vsak se z toho v tomhle veku pose*ou a budou mit ponauceni do budoucna :)

Monča.R.E.T.

já nekouřím:-) to oni. ty holky

huxa

drap zase výborně odpověděl na otázku :D