DeninaStrak

Jakou tak může mít váhu minerálka v kabelce, abych ji moc nepřetěžovala?

Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
nyjono

To je chytrá otázka.
A jak velká láhev? Myslím, jak velkého obsahu
1/2 litr cca půl kg.

Další odpovědi
Midas

Minerálka je v podstatě voda (co se hustoty a váhy týká). A 1 l vody = 1 kg. Takže pokud máš třeba 250 ml, tak do má (přibližně) čtvrt kila neboli 250 gramů.

ElonMusk

Pokud máte kvalitní kabelku, pak bych se nebránil ani nošení jednoho galonu.

Kelt

Co ml kapaliny, to 1 g. A je lepší mít pití po ruce a zachránit si tak ledviny, nebo použít takovou kabelku na obranu. Dostat pecku roztočenou kabelkou není příjemné. A pokud nemáš 2 l láhev v kabelce, tak ji nepřetěžuješ.

Pepa25

Není kabelka jako kabelka, takže na dálku fakt nosnoat určit nelze. K předchozím odpovědím ještě dodám, že záleží i na popruhu …