Vojta Fidra

Je to pravda že bude nový operační systém Windows 10X na podzim 2020?

Windows 10X

Odpovědi
Edison

A k čemu Ti to případně bude, když si neumíš ani tuto informaci najít? Na co vlastně potřebuješ POČÍTAČ a INTERNET?

anonym

Tohle ohlašování revolučních verzí dlouhé měsíce dopředu ber spíš jen jako součást levného marketingu a snahy udržet u lidí pozornost na vlastní brand. Nemusí za tím nakonec být vůbec nic zajímavého a může se snadno ukázat že šlo jen o marketingovou bublinu jako už mnohokrát.

Až to opravdu vydají bude mít smysl zkoumat co to vlastně umí a zda má vůbec smysl se tím zabývat, do té doby by to bylo jen věštění z křišťálové koule a naprostá ztráta času.

anonym

Microsoft i uvědomuje že popularita MacOS X systému je až příliš velká na to aby si mohl dovolit ignorovat příčiny odlivu uživatelů k tomuto systému. Proto se snaží změnit vzhled windows tak aby se MacOS X více podobal. Něco podobného ostatně udělal už dávno i Linux podívejte se třeba jak vypadá nové GNOME prostředí, konkrétně zde https://www.y­outube.com/wat­ch?v=o06igJBlBJs nebo zde https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3QORi599w90 … podobnost s Apple prostředím je tam více než zjevná, a o totéž se bude snažit i microsoft jen se značným zpožděním.