Kryšpín

Je to pokrok, není to pokrok?

Počítač-závislák, včera objevil na web US Open Karolina Muchová UKR, už je to pokrok, nedávno nás zařadili za Čečence a nýní je to již blíž.
Já to chápu, že je to pochybení jedince, ale hlavně že tam nebylo RU, nebo RO

Nejlepší odpověď
Kepler

Když je někdo blb a po něm pokračuje další, za pokrok se to považovat nedá. V takových případech celkem chápu Zemana a jeho výrok, že novináři by měli skončit jako blbouni nejapní. A to přesto, že toho blbouna taky nemusím.