annas

Domnívám se, že nejde o podvodníka. Tantra pochází z Indie a Tibetu. Je to věda a umění o tom, jak být živý a je založená na praktikách zkoumajících život skrze jeho vědomé prožívání.
http://www.ces­tytransformace­.cz/?lang=cz&me­nu=7&article=74

Další odkaz https://www.masaze-fenix.cz/nazvos­lovi/co-je-tantricka-masaz odkladu

Z něj se dovíte, že existuje tantrilcká masáž na úrovni emocí a mysli.

Jde vysloveně o meditační masáž. Mohou ovšem přijít i vize, AHA momenty a náhlá řešení problémů. Někdy mysl převezme vládu a budete utíkat v myšlenkách ke každodenním starostem (nákupní seznam, co k večeři, děti, přemýšlení nad projektem apod.). V tomto případě je pro návrat vědomí z mysli do těla vhodný opět hluboký dech, na který se soustředíte.

Jak se po proceduře můžete cítit?
Nejspíše nebudete plně chápat, co se to vlastně stalo, ale pocítíte neskutečnou úlevu a zlepší se vám nálada.
První 3 dny mohou dobíhat vyplavené emoce a zároveň přijdou nové, dosud nepoznané – pocity štěstí, vděčnosti a radost ze života. Spustí se samo léčící schopnost těla – fyzické bolesti ustoupí nebo zcela vymizí a nemoci začnou ustupovat. Zjistíte, že život má skutečně svůj smysl a postupně začnete dělat pozitivní změny ve svém životě, což povede k vytouženému vnitřnímu klidu, harmonii a svobodě.
Během pár hodin na sobě uděláte takový kus práce co jiným trvá roky.

Setkala jsem se s člověkem, který jako léčitel dokázal a dokáže přesně určit vhodnou terapii na základě vnímání toku energie v těle každého z nás.
Dokonce o tom napsal knihu. jnázev knihy a jméno neuvádím, protože by šlo o reklamu. Z Moravy se přestěhoval do Prahy, navíc je o něho zájem v Rakousku io na Slovensku, takže hodně cestu, koná přednášky, jak se ,léčit vlastní energií.

Takže i uvedený člověk může léčit, ale v oblasti sexuality.

Další odpovědi
_Bůh_

Není jediný, zřejmě to funguje.

elkon

Řekl bych, že to je šarlatán. Nevěřím ničemu, o čem se nepřesvědčím osobně.